Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Vazza

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    253
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Postitused, mis Vazza postitas

  1. 7/14/2017 kell 9:29, zero ütles:

    Käisin seda millalgi talvel vaatamas. Ütleme nii et üsna väsinud isend- kere oli läbi kõigist traditsioonilistest kohtadest. Lisaks veel rääkis omanik et mootori plokikaas oli vahetatud 2.0 oma vastu, samuti ka käigukast oli pandud 2.0 oma ja ka tagumine ix-i originaal lsd differ on vahetatud tavalise lahtise 2.0-i diffri vastu. Boonusena sel hetkel kui ma vaatamas käisin puudus mootoril säde ja ei saanud mootori tööd kuulata. Pigem varuosadeks kui taastamiseks, kuid eks igaüks võib oma silmaga üle vaadata. 

  2. Ma loodan et antud juhul street.ee kogunemist e30 väikeste Tartu kogunemistega segi ei aja.

    Need kaks punast e30 kerega sõidukit tegid midagi ohtlikku ka liikluses või jäid lihtsalt silma? Ja tavaliselt on suurem kasu otse vastavate sõidukijuhtide poole pöördumisest kui hiljem kuskil foorumis või märgatud ei tea kus grupis kurtmisel. Tervitades ja külma närvi soovides...

    • Meeldib 2
  3. Müügiks siis üks e21 kerega 320. 
    Sõiduk on seisnud pikalt, kuid usun et veel on võimalik temast elulooma teha. Kindlasti vajab siit sealt keretöid ja ka värvimist.
    Kuna sai endale kunagi toodud doonorauto mõttega, siis mootori olukorda ei oska öelda- ise pole teda käima pannud.
    Lisadest võib mainida tehase katuseluuki, mida just päris kõigil e21tel ei esinenud.
    Igatahes paar pilti ka:
    547q77.jpg
    14k9y0l.jpg
    24bw6k6.jpg
    eum0bs.jpg

    Hinnasoov: 
    850.- koos 2.0 tehnikaga
    750.- kere ilma mootori ja käigukastita
    Asukoht: Tartu
    Kontakt: 56 950 807

  4. 58 minutit tagasi, Midaasja ütles:

    Vaat sellist pilli nägin Tartu tööstusrajoonis platsil vedelamas, välimuse järgi võiks olla x. Teab keegi sellest midagi, ilma eest võiks äragi võtta :) 

     

    Seda nillisin kunagi krooniajal juba- siis sooviti 25 000.- saada aga mul ei olnud parasjagu krõbisevat nii palju. Paar aastat vedeles ta mõlkis küljeuksega märjal ja nüüd kui nägin liiklemas siis enam ei oldud huvitatud müügist.

  5. 6 minutit tagasi, alvarpoiss7 ütles:

    küsimus selline et kas peab olema e30? võimalus oleks tlla veitsa haruldase audi b2-ga automaat :) lendaks tllnnast ja võtaksin kaamerad :)

     

    E30 kokkutulekul on e30 ikka heaks tavaks. Aga nagu eelmine aasta siis oli ka muid liikureid hiljem kohal- kui pargid kenasti aia taha siis pole vast kellegil probleemi sellega :D 

  6. 3/12/2016 kell 18:52, Reits ütles:

    318i touring müügis, väga korraliku kerega. Rooli alused plastikud puudu miskipärast.

    http://www.auto24.ee/used/2190095 

    Minu kunagine rullikas- viimases lõpus oli aku alune plekiosa juba üsna otsas, roostetasid tagaluuk(tüüpiline) ja uste sisemised servad. Mõlemal tagumisel tiivakaarel mõlgid suht samas kohas. Ei tea kas veermik on korda tehtud nüüdseks?- viimati kui see auto mul sõbra käes oli siis tahtis üsna palju nokitsemist. 

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus