Hüppa postitusse

cabrioletka

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    10
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis cabrioletka postitas

  1. O:WEISMANN HARDTOPi voi tavalise hardtopi E30le,kas kellegil on olnud ,on kogemusi wiesmann voi tavalise hardtopiga?
  2. M:typ 168lsd 300eur,alati võite ka rohkem pakkuda ,aga vähem ei sobi eriti.
  3. cabrioletka

    LSD 168

    Oletan,et ´´taldrik`` on elemandi küljes olev hammas vöö ja ``juurikas`` on difri korpuses olev hammakas(tiguülekanne).Kui nii siis 38 ja 14. Muide kas sul ka ostusoov?
  4. Mul kabrjo E30 ja tahaks osta kovat katust ka peale,kas see kinnitub niisama lihtaslt sinna peale,kui pehme katus (telk) sees on?Ja olex veel moned kùssad.
  5. cabrioletka

    M: 168 lsd

    Müüa 168 lsd. Ùlekande arvu ei tea.e36,318i sedan man alt.korralik,kulumisjäljed puuduvad,hind 250 eur.56675154
  6. cabrioletka

    LSD 168

    Kuidas ma teada saan ,mis ülekandega?See on lahti võetud hetkel, kontrolliks,väga korralik ja üks detail tehti uus( otsa kaan vist),kuna see pidi neil tüüp viga olema,nüüd uus ja tugevam terasest.Mis hinda pakud?
  7. Müüa 168 lsd ,oli all e36 318il,seisukord hea,kulumisjäljed puuduvad,korpus,kaan,jne ka olemas.või vahetada 188 LSD elemendi vastu.
  8. Müüa 17 veljed,flantsidega ja pikkade poltidega e30 bmw le.Flantside ja poltidega et täpselt paigas ja rehvid ka peal,kaks korralikud min 5mm mustrit,kaks kehvemad,aga saab veel sõita küll.Kogu kuppatuse eest tahan saada 250euri.
  9. Mul väike lsd element 168,koos korpuse,kaane,ja kõige muuga hetkel lahti võetud,seisukorra kontrolliks,mis on täitsa hea.soovin selle vastu saada 188 lsd elementi.
  10. cabrioletka

    K:318karpa vs 2,5l 141kw

    Ma istutasin ka E30 kabrjole M50.2,5.141kw mootori,ruumi jäi vähe ette otsa,nii et mehaaniline vent ära ei mahu,juba aretasin ka elektrilise vendi radika ette,nii et nüüd vaja tempilülitusandurit.Mis temperatuuril see peaks lülitama ja kust võiks seda saada?.Esialgu ajutiselt on mul kasutuses E36 1,8 radikas,mis arvatavasti kuidagi ei sobi sinna,kohapeal seistes hakkab kuumaks minema.Kas see tuleks panna ka panna vist 2,5 mootori oma?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus