Hüppa postitusse

aarec

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    91
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis aarec postitas

  1. aarec

    M: e30 varuosad

    Radikas palju suurem ei ole. Minul on ta sinna vahele paigutatud koos el. ventikaga ja jahutus probleeme ei olnud. Nüüd ka mootoriga kaasa mõningad uued simmerid.
  2. aarec

    M: e30 varuosad

    ma ei oskagi täpselt õelda millise margi radikas ta on aga mul on ta paigaldatud koos el. vendiga nii et ära mahuks.
  3. aarec

    M: e30 varuosad

    mootorid alles
  4. Pilt: http://fotoalbum.ee/photos/aarec/sets/1249347 Veljed on korralikud ja sirged esimesed 8" laiad rehvid 205 40, tagumised 8,5" laiad, rehvid 215 40. keskava ja ET on täpselt e30nele sobiv. hind 600.-
  5. aarec

    M: e30 varuosad

    need jupid et saaksid panna selle mootori e30 nele ja käima. käpad, kardaan,aju, juhtmestik jne. kasti kaasa ei saa. ja lisa raha eest saab ka radika, el. ventika jne kaasa. kõik on läbirääkimise küsimus, tel. teel.
  6. aarec

    M: e30 varuosad

    saadaval. tehke oma pakkumisi. aga mitte utoopilisi.
  7. Nahksalongi paigaldus: 1200,00 EUR Keskkonsooli nahatamine: 350,00 EUR Käigukangi koti nahatamine: 30,00 EUR Arvele lisandub käibemaks 20%. see on softman. Kogu salongi nahatamise hinnad algavad 1450 ?. Täpne hind sõltub naha ja disaini valikust.. Antud hinna sisse kuulub istmete ja polstrite komplekteerimine, nahatustööd, nahkmaterjalid ja kulumaterjalid. Kogu töö võtab aega 1-2 nädalat. see smartservis tepinguga rääkisime siis ütles 2500.- kuna mul eelnevalt sisu p...e keeratud juba. aga kõik on läbirääkimiste küsimus nii tulid meilile mul pakkumised.
  8. Jah ma olen nendest kohtadest hinnapakkumised võtnud aga tänan.
  9. aarec

    M: e30 varuosad

    200.- siis saad ühe mootori. ja sellenädala lõpuni 2x mootorit 400.-
  10. aarec

    M: e30 varuosad

    on olemas käpad. ootan veel huvilisi asjade vastu siis hakkan jupitama.
  11. aarec

    M: e30 varuosad

    mootorid saadaval võin ka jupitada kui huvilisi asjade vastu on.
  12. ma ytleks et värvi või laki jooksma laskmine sõltub maalrist. kuid jah yhtlase laki mustri ja tooni saavutamiseks lastakse ikkagi detailid auto kyljes.
  13. oleks´vaja siis kohta kus tehakse korralikult ja mõistliku hinnaga. hinna vahemikus 1000.-.. 1300.-.. muidugi summa võiks jääda ka alla 1000.- kui tõesti töö on kvaliteetne. ja jutt käib naturaalsest nahast. vaja oleks teha siis järgmised asjad: esimesed-tagaumised istmed, polstrid, keskkonnsool, käigukangikott autoks e30 cabrio. nr 53498696
  14. See värvi kulu oleneb kõik sellest, mis värvi kasutada ja mis tooni autot värvida tahad ja hind oleneb samuti sellest kus värvida autot tahad ja kui põhjalkult. Ma usun et kui korralkus autovärvi töökojas sellist tööd teostada siis küsitakse alates 1300.- aga on ka kindlasti odavamaid kohti.
  15. aarec

    M: e30 varuosad

    LSD typ 188 3,64 300.- Müüdud 1,8 m10 mootor kap rem. 250.- müüdud mtech 1 stanged korralikud 390.-müüdud Esimesed supportid ketastega 35.-müüdud Esimed custom coilid (51mm püstak,laagrid,vedrud,amordid) 130.-müüdud Summuti jooks (2,5" RV toru, reso ja korralik lõpu pütt. m30 mootorile.) 130.- m30 mootori käpad e30nele 20.- m10 hooratas,sidur,kast 50.-müüdud radikas koos el. ventikaga 35.- Nr 53498696
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus