Hüppa postitusse

aarec

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    91
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis aarec postitas

  1. Vasaku õõtsa vast isegi saaks ,et siis oleks vaja veel paremat.
  2. aarec

    M: e30 varuosad

    Peaks olema sile vist, peab järgi vaatama. radikas ei ole väga suur kuid el vendiga väga hätta ei jäänud. (väga kuuma ilmaga tahtis vahel temp kõrgemale tõusta). Ma usun et klapi vedrud ikka orig.
  3. Seda ma tean jah aga kui osta trummel piduriga õõtsad siis oleks vaja jälle ümber teha.
  4. Jah seda küll. Siis oleks vaja supporteid ,kettaid klotse. Kas ka laager ja rumm on vaja välja vahetada ?
  5. See sild pidavat minema e30 nele 1:1. Parandage kui eksin. Ja plaan ongi saada 5x120 auguvalem.
  6. aarec

    M: e30 varuosad

    Starter 35.-
  7. aarec

    M: e30 varuosad

    ei ole kindel aga tõenäoliselt on.
  8. aarec

    M: e30 varuosad

    Kaas ei ole taastatud. Plokk on normaalses seisukorras, viimane kord kui vaatasin olid saaled norm. peale seda sõitnud 5000km
  9. aarec

    M: e30 varuosad

    tulemüüri ei puutunud ja mootor istus normaalselt
  10. Oskab keegi õelda palju orig. vedrudel n/mm on, nii esi kui ka tagumistel. nt. 325
  11. aarec

    M: e30 varuosad

    mitte kompl. mootor myydud, teine saadaval pihustid,juhtmestik,õhulugeja,aju,gaasiklapp müüdud, ülejäänud asjad mootorist saadaval. Mõned hinnad: sisselaske kolle 20.- plokikaas (korra kuuma saanud) 25.- (kompl) mootori plokk (kompl. kolvid,kepsud,väntv.,karteripõhi.) 35.- mootori käpad (e30-ne jaoks tehtud) 25.- väljalaske kolled. 15.- küünlajuhtmed (vähe kasut.) 15.- jahutus radikas koos el vent. 40.- RV 2,5" e30-ne jaoks valmistatud summuti koos reso ja lõpupütiga. (sõitnud 5000km) 130.- jpm. täpsem info tel. 53498696 1x up nädalas!!!
  12. aarec

    LUKKU

    kui ostad e34 nn. väikse korpusega diffri ja paned e30 suure korpusega diffri kaane siis läheb külge, olen seda ka ise teinud.
  13. Teostan siis aeg-ajalt velje servade poleerimist ja värvimist. Poleerimisel hind sõltub velje serva kahjustustest,(60.- ...... 150.- jooks) Värvimise hind selgub samuti kui olen velje üle vaadanud. Asun Jõgevamaal. nr 53498696
  14. aarec

    M: e30 varuosad

    sisselaske kolle 27.- jalg 7.-
  15. aarec

    M: e30 varuosad

    mootorid saadaval
  16. mina viisin oma sisu juba softmani tegemisse, et mul siis mure lahendatud.
  17. auto müüdud, lukku
  18. aarec

    M: 17" Azev A

    velgedel uus omanik, lukku.
  19. aarec

    M: e30 varuosad

    see nädal mootorid 320.- eraldi ostes mitte kompl. 140.- kompl. 220.-
  20. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=981485&rhash=6173 lisa info 53498696
  21. aarec

    M: 17" Azev A

    praegu kyll
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus