Hüppa postitusse

arti003

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    18
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis arti003 postitas

  1. arti003

    M: E30 baur

    Tegu on tehasest 323i-ga. 318 sedaanile on tehtud kerevahetus Soomes 323 bauri kere vastu. Recarod on ka originaalid ja tehasest tuli valgena. Eestisse arvele võttes peaks tulema tehase vin koodiga ehk 323i-na.
  2. arti003

    O: pooltelgi

    Hetkel ma arvan,et on siis peenikesed (316 touring), aga kui jämedad lähevad 1:1, siis võtaks jämedamad. 410€ jääb ikka väga kalliks minu jaoks
  3. arti003

    O: pooltelgi

    Pealkiri ütleb kõik. Harjumaa ja Tallinn. 56 83 2929
  4. arti003

    O: r6 mootoriga e30

    Auto olemas,teema võib lukku panna!
  5. arti003

    O: r6 mootoriga e30

    Tere. Sooviks soetada järjekordselt e30. Pisik sees,mis muutunud juba krooniliseks. Pakkuda ükskõik millise kerega masinaid, mingeid eelistusi pole, kuid kõige vähem huvi pakub fl sedaan. Kõikide teiste pakkumised väga oodatud. Võiks olla enam vähem korras, hinna suurusjärk umbes 1500. Ei pea olema originaal konditsioonis. Telefon 56 83 2929, kui ei vasta või väljas, saada sms ja helistan tagasi. Võib ka siia foorumi privaatsõnumisse pakkumise teha.
  6. Mul põhimõtteliselt on olemas, aga autol all ja midagi pole asemele panna. Kui leiad kuskilt odavalt laiendatud plekkveljed, siis võin sinuga vahetada. Korralikud rehvid on peal,aga suht balloonid.
  7. Puudu sellised asjad ja tahaks neid ruttu-ruttu osta, niiet andke märku. Minu asukoht Keila ja kontakt 56832929.
  8. Siin väheke paremini näha velge. Minu silmis ilma kapslita päris kena.
  9. Pildid. Värvus pärlmutter must, aga musta auto puhul vist väga erinev ei paista. Valmistatud on kõik detailid klaaskiust.
  10. Karbikatted 30€ Kulmud 5€ Aknasirm 15€ Lisaks veel mingi asi millega katta numbri koht kinni 5€ Asukoht Keila. Kontakt 56832929
  11. Asukoht Keila linn ja kontakt 56832929
  12. Pakun vahetuakaubana pealkirjas nimetatud velgi.Tagunised rehvid vajavad kindlasti vahetust ja ega esimestega ka pikka pidu ei ole ilmselt. Kõik kapslid on olemas, aga kahel on originaal poldid puudu. Sinna tuleb mingi muu polt panna, et kapslid käiku saaks lasta. Vastu soovin saada laiasid plekke või kärgvelgi. Suur pluss oleks kui oleksid ka talverehvid peal.
  13. vahetust http://foorum.e30.ee/topic/5198-mv-ats-cup-15/ + 15" BBS style 5 (5*120) ?
  14. arti003

    M/V:Bmw 325 (m10b18)

    Kas autol esineb ka läbivat roostet? Piltidel on näha poritiibadel pindmist roostet. Kas seda on ka mujal ja kui suurel määral?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus