Hüppa postitusse

Bogdan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    11
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Bogdan postitas

  1. Tere, Ostan E30 facelift esitulesid, nii parem kui vasak. Suunatulesid stange sisse (mõlemat) Vasakut tagumist õõtsa (ketaspiduriga). Tulede ja iluvõrede alust plekkliistu. Pakkumised pange maili bogdan@ultimo.ee 53441002
  2. Bogdan

    M:torukolektor 220euri

    Võtaks Ebay hinnaga 150 eur.
  3. Bogdan

    E30 FL keskluku probleem.

    Mul kõik kolm mootorit ja samuti ka pistikud ühesugused.
  4. Bogdan

    E30 FL keskluku probleem.

    eix22 äkki tood mulle mingi kolm keskluku mootorit mida proovida?
  5. Bogdan

    E30 FL keskluku probleem.

    Olen kõik uksed lahti kookinud, mootoreid omavahel vahetanud ja kontakte puhastanud jne. Mõistus otsas!
  6. Tere, Ehk on kellegil kokkupuuteid sellise probleemiga- uksed ei sulgu, osa mootoritest teeb ka häält, st. pagassi oma justkui töötab aga uste omad ei, kesluku aju vahetasin ära. Kui üks mootoritest on katki, kas siis ei tööta ka kogu süsteem, kuidas sellega on?
  7. Bogdan

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Hind pidevalt muutub. Eelmisel nädalal nägin lausa 1400.- euriga müügis! Kas selle hinnaga on reaalselt ka võimalik autot osta?
  8. Bogdan

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Mis tähendab hind sulle 1600? Pakun reaalset sularaha 1300.- eur , kui tekib huvi masinat müüa, siis anna teada!
  9. Bogdan

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Sooviks masinat 1300 euriga, loomulikult selle väsinud siduriga, selle seksika puitrooli saaksid ka ilma vahetükita endale jätta. Kus asub muidu?
  10. Bogdan

    M/V bmw e30 335 it 93a

    Kas mitte sellel masinal oli kusagil kuulutuses kirjas, et sidur küpse? Kas eees jämedad püstakud? Mis vedrustusega tegu?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus