Jump to content
E30 COMMUNITY

Bogdan

Foorumikasutaja
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Bogdan

 • Rank
  Algaja
 1. Tere, Ostan E30 facelift esitulesid, nii parem kui vasak. Suunatulesid stange sisse (mõlemat) Vasakut tagumist õõtsa (ketaspiduriga). Tulede ja iluvõrede alust plekkliistu. Pakkumised pange maili bogdan@ultimo.ee 53441002
 2. Võtaks Ebay hinnaga 150 eur.
 3. Mul kõik kolm mootorit ja samuti ka pistikud ühesugused.
 4. eix22 äkki tood mulle mingi kolm keskluku mootorit mida proovida?
 5. Olen kõik uksed lahti kookinud, mootoreid omavahel vahetanud ja kontakte puhastanud jne. Mõistus otsas!
 6. Tere, Ehk on kellegil kokkupuuteid sellise probleemiga- uksed ei sulgu, osa mootoritest teeb ka häält, st. pagassi oma justkui töötab aga uste omad ei, kesluku aju vahetasin ära. Kui üks mootoritest on katki, kas siis ei tööta ka kogu süsteem, kuidas sellega on?
 7. Tere, Sama stange oli juba korra müügis, mis viga, kas ei sobinud või on lihtsalt kehv toode? Kus täpsemalt asud? Kas Tallinnas ka liikled?
 8. Bogdan

  M/V bmw e30 335 it 93a

  Hind pidevalt muutub. Eelmisel nädalal nägin lausa 1400.- euriga müügis! Kas selle hinnaga on reaalselt ka võimalik autot osta?
 9. Bogdan

  M/V bmw e30 335 it 93a

  Mis tähendab hind sulle 1600? Pakun reaalset sularaha 1300.- eur , kui tekib huvi masinat müüa, siis anna teada!
 10. Bogdan

  M/V bmw e30 335 it 93a

  Sooviks masinat 1300 euriga, loomulikult selle väsinud siduriga, selle seksika puitrooli saaksid ka ilma vahetükita endale jätta. Kus asub muidu?
 11. Bogdan

  M/V bmw e30 335 it 93a

  Kas mitte sellel masinal oli kusagil kuulutuses kirjas, et sidur küpse? Kas eees jämedad püstakud? Mis vedrustusega tegu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy