Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Impsionu

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    62
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis Impsionu postitas

  1. Nägin täna "USA" stiilis numbritega sedaan e30, taga oli mudeliks 325is. On keegi kursis? Oli mingit tumdamat värvi, sinine,must, hall. Numbrit kahjuks ei mõistnud kirja panna/meelde jätta.

  2. Marko, ma vist peaks ka seda inimest teadma, kellele see auto kunagi kuulus(ega ometi Oll)? Minu valgel oli ka RF-i sumps all(RF- RaceFace), lisaks oli mul ka strut peal, mille samuti mulle Mihkel tegi(RF). Sumpse oskas küll hästi teha, hääl oli väga, st. väga kuri :respect: kasutajal Face oli ka kunagi tema poolt tehtud vidinaid ja isegi ühe auto ostis temalt ära, lisaks ju Cabrio mootor(Snitsel S3 vms.) on Mihkli vana. Mäletan seda kapoti triibuga autot väga vanast ajast ja kahtlen, et enam eluloom on. Isegi tollal(6-10) aastat tagasi oli see minuarust mitte just eriline maasikas :P

  3. 1. 2001-2005 PFL 325i 1986a. Esimene auto, mis minu nimele sai. Lõppes vist rahvarallikana(minu käest läks otse rajale, mina veel ei sõitnud), tehnika elab veel edasi mingi muu kere peal.

    ladvas021.jpg

    2. 2006-2008 325iT 1991a. Alguses pereautoks ostetud ja hiljem rajal otsa saanud. Parim auto, mis mul siiani olnud on. Sõitsin kokku ligi 50000 km. Supper vastupidavus. Kahju, et otsa sai. Äkki õnnestub veel teedel seda kere näha...

    hpim2381ss6.jpg

    mg6393ju4.jpg

    3.2008-2009 325i 1987a. eelmise auto tehnikaga ja sai ka rajal kasutatud. Peaaegu võis rahule jääda lõpuks. Praegu ei teagi mis temaga tehakse, läks Rapla kanti kuskile. Väidetavalt treenitakse noori motohuvilisi(keegi sealtkandist võiks rääkida kes teavad midagi).

    09061187919efconn7.jpg

    4.2009-2010 Viimane, kuid mitte vähem tähtis siis :) 318 Design Edition. Seal siis juba 3,5l moto vahel ja kuskil Lõuna-Eestis:

    hpim5619.th.jpg

  4. Olgu, ilmselt väljendasin ennast natuke valesti ja liiga karmilt. Mõte oli sama mis eelkõnelejatel, et te ise ei teeks mainet veel halvemaks kui see on.

    Arvan, et selliseid kogunemisi on vaja(laiendab silmaringi, saab vahetada kogemusi jnejne.) ja olen kahekäega poolt, et sellest üritusest saaks traditsioon.

    Eks vaatab kui seekord jääb auto ühtetükki, siis järgmine nädal võiks ju vaatama tulla iseenesest.

    Samas kutsuks teid kõiki laupäeval Koeru raja äärde, seal tuleb vist päris põnev võistlus. 30km katseid ja üle 200km kogupikkust. Service alal saab juttu ka puhuda, kuigi ilmselt seal minul eriti aega ei ole tegeleda muuga kui omi asju ajada. Nii et kel huvi, siis tulge kindlasti, saate põneva elamuse, bemme on seal stardis ka piisavalt :wink:

  5. Ei taha olla pahur vanainimene, aga kui ma sellisele koosviibimisele ka tuleksin, siis eeldaks väga korrektset käitumist. Kui seal käiakse ainult paarutamis eesmärgil, siis mina kohale ei tule.

    Auto on mul juba liiga silmapaistev ja nimi ka klaasil. Pole vaja et mingi võistluse mandaadis ütleb EAL-i asjapulk, et teie kahjuks starti ei pääse.

    Üleüldse on see suht haiglane, te ise ju tahate, et BMW kui margi nimi oleks ausees. Sama teema on ka BMW-Club üritustega, seal veel selline asi, et foorumis kõik on kukupaid, aga kui kogunetakse, siis on raudpolt selliseid vendi, kellel on vaja oma auto "peeneks" ajada. Milleks, tekib küsimus? Kas siis pole kohta kus ennast välja elada, ikka on vaja tava liiklejaid ja inimesi terroriseerida.

    Hmm, miks hüütakse meid rullnokkadeks? Vastus on siin olemas igaljuhul.

  6. Ma saan ainult korraks tulla, sest BMW-Club mängib täna mingi firma vastu kossu ja kuna ise pean raudpolt platsil olema, siis kahjuks kauem kui poole kaheksani olla ei saa. Tulen siis kolmveerandiks sinna, nii et kui keegi tahab lähemalt autoga tutvust teha, siis olge varem kohal :lol:

    Ohjah, ei lugenud pealkirja ilusti, see ju kella kaheksast, siis jääb üldse ära kahjuks. Mäng hakkab kell 20.00 :? Jäi mulje et asi toimub kell 19.00, siis oleks saanud natuke seal aega veeta.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus