Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

-Kaido-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    898
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    34

Kõik, mis -Kaido- postitas

  1. Elu on näidanud, et pealinna rahvas väga lõunasse tulema ei kipu. Endal suht savi kus toimub.
  2. Väga huvitav lugeda. Detsembris saadad mulle vale kardaani, väitsid et kuna raha pole, siis jaanuari algul maksad ära. Nüüd on jaanuari esimene nädal läbi, millegipärast sul uus auto lammutuses ja mulle ikka raha üle tulnud pole. Väga kahtlased ärid seal Tallinna pool, tundub et Edgar jagab tasuta rullikaid laiali rahvale.
  3. Ei jõudnud sinnamaale, tuli liiga palju tööga seotud jura vahele.
  4. Homme palgapäev, siis plaanin seda vaba aja tekkimisel vaatama minna. Eks hiljem saab ka kaugema otsa meestele täpne kirjeldus ja kui väga hea peaks olema, siis kajastub juba teises alafoorumis.
  5. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kui laigist ainult piisas, siis minupoolt toetatud.
  6. Nii ongi tehtud, pole eriti raske aru saada. Aga täiesti taastatavad, endal lihtsalt pole aega ega finantsi.
  7. Mingilmääral annab ka hinna suhtes rääkida.
  8. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ära sa pargid selle lennuki kuskile puu otsa...
  9. -Kaido-

    Kaotatud esilisa

    Njh ma kiiruga lugesin nkn valesti, küla peal teada nagunii kellel mis ja mida liigub. Kätte saame, siis anname ise luuki tuttavatega.
  10. -Kaido-

    Kaotatud esilisa

    Oled kindel, et sõidu ajal läks? Puka kandis piisavalt viisakale öeldes m+nne kes asju küljest ära virutavad. Aga kui kuskil nägema peaks, siis annan märku.
  11. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Sain uue rihma kätte ja peale. Enne vahetust siis oli vaja tiir Valgas käia ning nagu ikka mul kombeks, siis benapump andis saba. Tahakski siinkohal tänada kasutajat Hondamtx, kes omast vabast ajast reede õhtul nii kiiresti appi oli nõus tulema! Rullika mootorivahetus jääb kaugesse tulevikku kuna mul kõik FL pumbad laiali jagatud ja e34 oma ei taha kohe mitte mahtuda sinna.
  12. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Oleks siis kuskilt seda rihma nii kohe võtta, vahepeal tekib tunne, et Tartu on ikka tõeline külakolgas. Isegi sellist asja nagu E34 525i 141kw mootoripatju pole võtta. Homme lähen uurin kas on saada kuskilt, pean vist mõlema variandi omad võtma korraga, sest ei tea mitme hambaga variant mul üldse on.
  13. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mis arvate m20 hammasrihma seisukorrast? Pole vist mõtet veel vahetada.
  14. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Rulliderohket uut aastat kõigile!
  15. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Ehtne maasikas oli küll, lausa mõnus sõita sellisega Elva. Kompuuter, valgustusega kkanginupp ja väga korralik mtech-i rool ajasid ikka korralikult kadedaks. Sisu ka muidugi väga korralik ja hästi hoitud.
  16. -Kaido-

    O: typ-188 LSD

    Up! Tagakaane olemasolu ei ole oluline.
  17. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kasutaja Extreme327-l on punane hardtopiga cabrio ja oli ka nv-l Elva peal.
  18. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Kapoti kaudu saab väga lebolt vahetada, meeletult ruumi. Aga minu arust ikka jube mannetu on, tööle saaks veel käia jne, aga külje laskmine isegi libedaga on mission impossible.
  19. -Kaido-

    M: m20b25 summuti esimene osa

    Palju hinnaks, kus asub ning kontakti?
  20. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    E34 518 85kw alt tõesti. Ja tehase originaal ikka. Kardaan on samuti 2 tugilaagriga ja 3-s osas.
  21. -Kaido-

    Lobamokkade rubriik

    Mõista mõista mis see on? (Ülemine on E30 320 alt pärit käiguhoovastik=
  22. Tere! Pakkuda siis E34 fl pealt tulnud tulederegulaatorid. Ühel varda ots ära murdunud, aga saab kenasti remontida. Hinnasoov: 20eur Asukoht: Valgamaa, Puka ja vahest ka Tartu linn. Kontakt: 56 452 444
  23. -Kaido-

    Tartu kokkutulek??

    No üle Tartu kuulus koht ikkagi Jõe keskuse prisma, just selle üle tee oleva parkla pärast. Ma ise kohale ei jõua, pole aega lähinädalatel.
  24. Kuna tuleb välja, et pre 325 kardaani väga raske isegi punnis rahakotiga leida siis oleks tarvis vana kardaan taastada. Kõveruse kohta ei oska midagi öelda, aga kkasti poolne ots on kahtlane. Nimelt kkasti tagumine kinnitus läks puru, kast vajus alla ning sellega freesis ka kardaani sisest laagrit ja kardan et ka poldikinnituse osad kõverad. Iseenesest mul on teine selline ots olemas. Vaja olekski just Tartust kedagi spetsialisti kes oskaks selle kardaani korda teha ja tasakaalu ajada.
  25. Pole mõtet minna, antud auto on heast seisukorrast vägagi kaugel. Käisin seda suvel vaatamas kui tal veel nahksisu oli ja 17" valukad. Eelmine omanik liigub ka siin foorumis ringi, antud auto on sõna otseses mõttes üle p... värvitud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus