Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Blade

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Blade postitas

  1. Mootor m20b27 sai mootor peale pandud kõik mootori juhtmed külge pandud starterile vool tuleb peale mass kah olemas , aga võtit keerates ei hakka ringi vedama. Andge nõu ?
  2. Blade

    tühikäigumootori pistik

    Tänud vastuse eest.
  3. Küsimus siis selline et m20b27 plokile on mul peae pandud m20b25 kaan, kolle ja drossel ja muu mant, aga eta juhtmestikuga ning ka tühikäigumootor , õhulugeja j aju eta oma. aga eta tyhikäigumootori pistik ei ulatu sinna kus on m20b25 tühikäigumootor. Kas pean juhtme pikemaks tegema ? Ning eta s.l. kolle otsas kus tyhikäigumoto on , on veel üks pistik aga toda jurni külge ei jää m20b25 staffiga , kas pistik jääb siis niisama kuskile vedelema, ning kas hakkab korralikult tööle siis masin ?
  4. M20 torukolle ka kaubaks läheb ? Ja mis hinnaga ?
  5. Blade

    müüdud

    kas 85.a pre-face sedaanile ka lähevad põhjamatid ja ukse polstrid külge ?
  6. Üritasin leida , aaga ei leidnud , äkki saaks linki sellest.
  7. Blade

    Millist küünalt ?

    kas need on mingid suvalised ? või on ikka mõeldud sellistele mootoritele ?
  8. Selline küsimus siis et missugust küünlamarki soovitate panna ? Mootoriks siis m20b27 plokk ja m20b25 kaan. Juhtaju jääb esialgu m20b27 oma, kunagi hiljem siis b25 aju.
  9. Blade

    325e mootori ehitamine

    aga kas 3,5 155kw mootoril on ka 3,5 bar surveregulaator `?
  10. Blade

    325e mootori ehitamine

    aga kas m50 141kw pihustid istuvad ilusti peale ? ning kui kallis see ajule uute seadete panek on ?
  11. Blade

    325e mootori ehitamine

    kas diisli spiokas ?
  12. Blade

    325e mootori ehitamine

    mis mõttes kergesti leitav ? ja selle m20 juhtmestiku otsa ei sobi ju 3,5 kolmerealine aju !?
  13. Blade

    325e mootori ehitamine

    Aga pm saab muidu selle e34 juhtmestiku ilusti peale aretada ? asetaks aju mujale siis 3,5 aju on kolmerealine ja mul m20 on kaherealine.
  14. Niisis tean et igalpoole leierdatud neid mootorite teemasid kuid sooviks ikkagi tarka infot et mida peaks tegema ja mida ei peaks. Mul on siis 2,7 eta 90 kw mootor. Jupid olemas: 2,5 kaan 2,5kolle 3,5aju 3,5 pihustid ja surve reguaator 3,5 õhulugeja 3,5juhtmestik e34 pärit Niisis kas see kompott sobib kokku et midagi ümber ei pea tegema ja kas hakkab tööle ? Väntvõll ei pidavat vastu kõrgetel pööretel ? Võiks 2,0 hooratta panna , kuna kergem ? Võiks ka 2,3 nukkvõlli panna ? JA kas käigukasti mahub ilusti ümber tegematta 240mm siduriketas ja korv ? Seletage mulle sellest ja andge nõu
  15. Blade

    O:e30 pre salogivaipa ja istet

    Mul on 85.a 325e ja kindlasti tahaks musta vaipa.
  16. Blade

    O:e30 pre salogivaipa ja istet

    Kas nüüd siis pole kellelgi pakkuda ?
  17. Oleks huvitatud siis sedaan pre-facele mustast salongivaibast ja ühest juhiistmest. Vaip peaks olema suht korras, kuna see jääb sisse, aga istme korrasolu suht ükskõik , peaasi et töötab kuna oleks aind ajutine.
  18. Sellist pilti saaks ,kus selle effekti näha oleks ?
  19. Oleks huvi siis e30 85.a pre-le kereplekke osta, täpsemalt siis uued karbid ja siis taga tiivakaared ja parempoolne kaar võiks koos taganurgaga olla , kuna tahaks ka selle välja vahetada. oskab keegi öelda kust neid osta või tellida saab ?
  20. Lugu siis selline et sooja või kuuma ilmaga ei ole mootoril üldse jõudu, ning siis kui ilmad külmad ja niisked muud taolist siis on jõudu nagu loomal ja käima läheb laksust. Mõtlesin et äkki niiske ilmaga annab mingi asi õigesti ühendust ja siis ongi jõudu.. Oskab keegi midagi öelda ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus