Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Postitused, mis oo7 postitas

  1. Ma olen turvavöö eest rullnokaga saanud 2x. Mõlemal korral oma tänavas (kui veel Keilas elasin) pm liikuma hakates, loll komme oli alati vöö peale panna seal all maanteele pööramist oodates.

     

    Esimene kord = 40 EUR, Teine kord = 80 EUR

     

    Aga nad ütlesid ka, et max 2. korra eest on 400 ;)

  2. Ahh eks need väikelinnade baarid/klubid kõik sellised omamoodi, vb olla tahtis niisama tüli norida ja kakelda..

     

     

     

    Mis e30nesse puutub, siis peab asi korralik/puhas olema, siis püüab pilke niiet vähe pole, ikka mõni vaatab aegajalt üle õla kui vanalinnas  seisab ;)

  3. Väga kange nukkvõll pärisib päris hästi ökonoomsust ja tänavasõitu, s.t auto on madalatel pööretel jõuetu ja tühikäigul lonkab

     

     

    Mu venna 2,8 peal on 272/284 nukk ja sellel pidi tühikäiku 100 pööret tõstma, siis käib hästi. 

    Tänaval saab sõita ja lõpust tõmbab korralikult.

     

    Kui tahta et klapid veel kauem avatud oleks tuleks ka piirajat tõsta. Arvan, et 288 on tänavasõiduks juba suhteliselt  viimane piir.

  4. +1

     

    Mis teema sellega on et inimeste nägusid piltidel olla ei või. Piltide lisamisel ei olnud sellest mingit juttu või on mul midagi arusaamatuks jäänud. Üldse paljud pildid mis üles laetud ei osale Hääletusel?

     

     

    Sama küsimus, ma oleks siis välja lõiganud või muu pildi pannud. 

     

    Reeglid peaks olema algul paigas ja ka neid järgima

  5. Minuarvates toimib E30 foorum omaette just vägahästi, polegi vaja kellegagi liituda.Lisaks on meil ainsana täiesti toimiv jututuba (kus keegi käib ka)

     

     See et E34 huvilisi nüüd nii vähe on pole meie probleem  :D  :D

     

     

    E30 on palju vanem auto ja peaks neid ka vähem järgi olema, selle eest on aga nende omanikud ~75% ulatuses tulihingelised fännid ja ma arvan, et see ongi meie foorumi/kogukonna kõva alustala, mida teistel konkreetselt ühele mudelile konsentreeruvatel foorumitel/kogukondadel Eestis kellegil pole.

    • Meeldib 6
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus