Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Postitused, mis oo7 postitas

  1. Eile juhtus huvitav juhus.

     

    Tulin õhtul poest ja E30 ümber olid kogunenud 2 ~50a härrat. Need siis uurisid seda iga nurga pealt. Tuli välja et härrad ootasid mind ja tahtsid seda autot kangesti ära osta. Tähendab 1 neist.

     

    Ma muidugi viisakalt keeldusin. Pakkusid isegi lõpuks 5000.- aga ma ei raatsinud ära anda  :rolleyes:  

  2. Kes kus heasti rulli tagasillapuksid (õõtsa, plus suured) ära vahetaks mõistliku rahaga ja mõistliku tööga?

    Easy hp lisa m20le? Räägiti kunagi igast m30 õhulugejatest jnene, olen kuulnud et on pandud m50 pihusteid jms? Aga on sest kasu ka? Torukollektor ja väljalase on juba head, aga edasi? :D

    Oli foorumis kunagi üks teema ka vist, aga palju küsimusi ja vähe vastuseid...

    Keerad endal kütusesegu p***e sellega lihtsalt.

     

    Kui sa mootoris õhu hulka ei suurenda siis ei ole sellest lisa kütusest mis sealt pihustist tuleb ju tolku. Selleks et seda suurendada tuleks tõsta kas pöördeid või suurendada töömahtu.

  3. Põrnitsesin siis Peetri keskuse juures jääle 007 vena autot seal ja kiiletamata klaaside pärast nägin et pagan taga aknal ilutsevad samad kõlarid nagu minu rullis. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Millega ma muidugi seal ka käisin. :rolleyes:

    Vennal tegelt klaasid kõik kiletatud peale tuuleklaasi. Lihtsalt see suhteliselt läbipaistev kile ;)

  4. Tol hetkel oli seal tõesti vägev ummik ja õues 30 kraadi.

     

    Mõtlesin just seal vahtides et hea et visko korras, üks aasta kui enda oma peetis oli siis sellisel hetkel pidi hoidma puhurit 4 astmes ja soendust põhjas :D  

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus