Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. Ma pole selle 2,5a jooksul, mis mul E30 on olnud sellega kordagi 5-kesi sõitnud. Võiks selline tagaiste olla küll..
  2. M3 on selline tagaiste, Cabrio oma oleks ju liiga kitsas
  3. Sellel on ehtne M3 sisu, vaadate tagaistet
  4. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen turvavöö eest rullnokaga saanud 2x. Mõlemal korral oma tänavas (kui veel Keilas elasin) pm liikuma hakates, loll komme oli alati vöö peale panna seal all maanteele pööramist oodates. Esimene kord = 40 EUR, Teine kord = 80 EUR Aga nad ütlesid ka, et max 2. korra eest on 400
  5. Hästi tehtud video ja väga hästi sõidetud. Isegi käin seal nähtud Käesalu ringrajal aegajalt sõitmas. Küll aga parima aja peale mitte põletamas..
  6. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Tallinnas Club von Überblingen oli kh selline vanasse tehasesse tehtud peldik, aga maitea valgusega pettis nii ära vms, rahvast käis omalajal murdu ja isegi seal kümned ja kümneid kordi käinud.
  7. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Ahh eks need väikelinnade baarid/klubid kõik sellised omamoodi, vb olla tahtis niisama tüli norida ja kakelda.. Mis e30nesse puutub, siis peab asi korralik/puhas olema, siis püüab pilke niiet vähe pole, ikka mõni vaatab aegajalt üle õla kui vanalinnas seisab
  8. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Mul tulid aknatihendid H2-st mingi kuu aega umbes
  9. oo7

    327 eta väntvõll

    Kannatavad mida ?
  10. oo7

    Lobamokkade rubriik

    E30 on Mobile Tradition
  11. oo7

    nukkvõll m20b28le

    Väga kange nukkvõll pärisib päris hästi ökonoomsust ja tänavasõitu, s.t auto on madalatel pööretel jõuetu ja tühikäigul lonkab Mu venna 2,8 peal on 272/284 nukk ja sellel pidi tühikäiku 100 pööret tõstma, siis käib hästi. Tänaval saab sõita ja lõpust tõmbab korralikult. Kui tahta et klapid veel kauem avatud oleks tuleks ka piirajat tõsta. Arvan, et 288 on tänavasõiduks juba suhteliselt viimane piir.
  12. Ma ei saa aru kuidas nendele mõtetele alles nüüd jõuti, kui asi oli 20. jaanuarist saadik teada
  13. +1 Sama küsimus, ma oleks siis välja lõiganud või muu pildi pannud. Reeglid peaks olema algul paigas ja ka neid järgima
  14. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Rihm läks pooleks ?
  15. Kaanepildiks võiks olla meie suvise kokkutuleku pilt, kus autod kõik reas
  16. Käia rooste maha, siis pärast sõelapõhja peal hinda, seal võib vabalt asi ka külje mahavõtmiseni välja minna, need e30ned teada värk
  17. Ma soovitaks ka paigaldada ETA diffri. See oleks odav lahendus ja saaks asja tehtud ühe õhtuga.. Ega see kiirendus sellesmõttes väga lootusetu pole, alati võimalus ju ka maanteel 2. sisse tõmmata
  18. E30-ned stardijoonel : Pilt on küll eelmisest aastast, autod mustad ja vatti saanud, kuid pilt on hea kvaliteediga, seega kandideerin..
  19. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Minuarvates toimib E30 foorum omaette just vägahästi, polegi vaja kellegagi liituda.Lisaks on meil ainsana täiesti toimiv jututuba (kus keegi käib ka) See et E34 huvilisi nüüd nii vähe on pole meie probleem E30 on palju vanem auto ja peaks neid ka vähem järgi olema, selle eest on aga nende omanikud ~75% ulatuses tulihingelised fännid ja ma arvan, et see ongi meie foorumi/kogukonna kõva alustala, mida teistel konkreetselt ühele mudelile konsentreeruvatel foorumitel/kogukondadel Eestis kellegil pole.
  20. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Grill ka olemas..
  21. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Oh Lord Jesus, there is a fire..
  22. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Velg on liiga väike ainult Muidu kuskil olen näinud hipibussi ka sarnasel kõrgusel
  23. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Kiri peaks olema lihtsalt TO NOT TOUCH E30
  24. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Vend sai Kenekad ja värgid kh
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus