Hüppa postitusse

Mait.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    7
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Mait. postitas

  1. http://www.auto24.ee/used/1028882 Ehk keegi oskab täpsemalt selle auto kohta rääkida kuidas kere ja muu olukord, sest nagu pildilt näha siis roostet ikka tal on. Milline olukord nende plastik katete all on ?
  2. Mait.

    M: Bmw e30 318 89a

    MÜÜDUD!
  3. Mait.

    M: Bmw e30 318 89a

    799 € ja tingida ilmselt saab veidi veel.
  4. Mait.

    M: Bmw e30 318 89a

    Müüa siis selline isend Toodud on ta Eestisse 10a tagasi mina olen teiseks omanikuks, enne mind seisis kolm aastat. Omab kehtivat ülevaatust (juuli,2012) ja kindlustust. Sisu on täiesti terve ja korralik (tavaline riidest sisu). Info: tootmisaasta: 1989 mootor: 318 83kw (rihma vahetus tehtud 10 000km tagasi) kast: manuaal kere: sedaan värv: hall(bmw laschssilber- metallic) katuseluuk originaal tehase lip. originaal veljed (bbs) kaasa naastrehvid. vigadeks:Vahetust vajav aku, samuti kerel mõned väsinud kohad aga karbid ja põhi on korras. Hinnaks: 900€ (tingimis võimalus olemas) asukoht: Tallinn/Pirita Tel: 53730131
  5. Mina käisin kasutaja wabbit` iga vaatamas ja tema ytles, et sellega pole tõesti midagi teha. esiklaasi all oli esiteks ~5x5 cm auk sees. karbid olid pehmed,värvi koorus jne.
  6. Mina käisin kasutaja wabbit` iga vaatamas ja tema ytles, et sellega pole tõesti midagi teha. esiklaasi all oli esiteks ~5x5 cm auk sees. karbid olid pehmed,värvi koorus jne.
  7. Pildilt tundub jube hea, sai käidud vaatamas ja tegelikult on kere sesiukord väga halb.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus