Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

priiduk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    133
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis priiduk postitas

  1. ja juba hakkab mingi pedereerimine pihta.kellele ei sobi üks ja kellele teine asi.mis kokkutulekust me rääkida saame kui korraga pole võimelised oma rullidega keegi peale minu ja mu venna sõitma.Pakkuge siis mingi parem PÄEV(mitte terve nädal)ja kella aeg.kes tuleb see tuleb.ei viitsi enam seda kiunumist ja kõvatamist kuulata.tra ma ei või ei saa siis nii palju et üks õhtu ära kulutada

    ma mõtlesin selle all seda, et ei jõua autot valmis lihtsalt selleks ajaks muud probleemi ei olnudgi.

    ju jääb siis seekord tulemata

  2. Pre mootorijuhtmestikul on vaja 2 juhet vedada aju juures olevast pistikust ümargusse mootoripistikusse., kas need on ühendatud?

    ei ole, aga eks ma teen ära siis, ei teadnudgi seda

    aga mis moodi kus ma need juhtmed pistan või olemas need seal? oskab keegi juhendada veel ?

  3. Nii, vahetasin m40 m20b27ne vastu ja nüüd on probleem selline kütusepump ei hakka tööle.M40nel on on ümmargune pistik juhtmestiku küljes mis läheb kaitsmeploki pistiku külge(keeruline seletada, aga ehks saab aru) ja m20nel on kandiline mis läheb kaitsmeplokki. vahetasin m20nel selle pistiku ära, ees oli skeem ka kuidas seda teha et juhtmed õigesti panna, tehtud kõik muu on kombes aga bensiinipump ei hakka tööle.

    Teine küsimus ka et, kui kaitsmeploki on kütusepump nr.11 kaitsmeall, siis peaks ka kaitsmeplokist juhe jooksma pistikusse nö nr.11 juhtme alla ?

    Keeruline jutt, aga ehk keegi sai aru

  4. terv, imelik küsida aga siiski...

    täna võtsin õõtsa alt ära ja tahtsin hakata sarniire vaehtama, õõts siis pressi all ja no pressi palju tahad välja ei tule sealt ? lasin roostesurma vahele jne, aga ei aita ? äkki tuleb mõni õpetussõna

  5. terv, selline probleem.

    ostsin mootori ja nüüd keerasin käigukasti maha sellel ja avastasin et sidurikoda ona paska täis käigukastil ja siduri ja hooratta vahel on paska täis, millest see tingitud on ja kas see sabv kuidagi levida mootorisse ?

    teema pealkiri läks valesti

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus