Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Huana

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  29
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Huana

 • Tiitel
  Algaja
 1. Huana

  318 IS '91 - Priit

  Tervitus! Rõõm Sind siin kohata ja lugeda tehtud töödest! Plaanid on ilusad, auto sai hea omaniku! Hoia siis meid ikka ja jälle kursis toimuvaga! Seniks aga jõudu!
 2. Huana

  318iS '91 - Henry

  Auto sai uue ja hoolsa omaniku! Et võib selle teema lukku panna.
 3. Huana

  Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

  Oleks kellegil viimase püti kummitripperit kaasa haarata?
 4. Huana

  318iS '91 - Henry

  Järjekordne nädalavahetus seljataga ning sai jälle garaa¾is käidud. Seekord sai vahetatud kardaanitugipukk koos laagriga. Vana oli ikka täitsa ribadeks. Töö laabus kenasti, aga tulemus polnud päris see nagu lootsin. Nimelt tagasi koju sõites oli kohutav vibra sees, mõtlesin et mis kuradi jama see siis nüüd on. Sai nagu märgistatud ning umbes täpselt paika pandud. Mis siis ikka, tuli järgmisel hommikul tagasi minna ning uuesti lahti võtta ning vaadata hoolikamalt üle. Sai pandud märkide järgi kardaanid paika, aga siis ei jäänud kardaaniristid kohakuti. Lõpuks sai igatepidi katsetatud ning sai leitud selline kõige parem variant, aga mis pole küll ideaalne. Nüüd ma ei teagi, mis tekitab seda kerget vibra, see tuleb kiirusel 70km/h - 80km/h. Fakt on see, et differ pole ka enam esimeses nooruses ning natuke on kohati ulgumist ja loks on ka sees kui kardaani edasi-tagasi keerata. Samas oli ka näha tagumisel kardaanil tasakaalustuse jälge, aga rauatükikest ennast mitte. Mis veel natuke kummaline oli, et uus tugilaager istus jube lõdvalt kardaani külge, vana ikka tuli ära lüüa. Sai natuke tihendatudi. Aga muidu 110-120km/h sõita on kõik stabiiline. On kellegil arvamusi/mõtteid/ideid? Kas differ võib mõnel kindlal kiirusel vibratsiooni tekitada?
 5. Huana

  318iS '91 - Henry

  Vahepeal sai suverehvid alla visatud ja minu rõõmustuseks 2 velge ei küsinud üldse tasakaalustusi ning 2 velge küsisid väga minimaalselt. Tegelt on veel üks näiliselt tutikas velg ka pagasiruumis, aga hetkel pole mingit vajadust vahetust korraldada. Rehvikunnid ütlesid, et nad pole nii sirgeid velgi see hooaeg veel näinudki!
 6. Huana

  E30 316 1,8IS kupee - Indrek

  Minu isiklik tagasihoidlik arvamus on selline, et võta need kollased kiled kiirelt ära! :wink:
 7. Huana

  318iS '91 - Henry

  Ma ise olin täna SR Kiirenduse hooaja avamisel Haapsalus. Nüüd koju jõudes mõtlesin vaadata turvalindi üle ja avastasin, et vahepeal on mingi spioon mu auto ümber askeldanud ja kaameraga veel. Siin kehtib küll hästi üks vanasõna.. Spioon on siis ka pildil, ehk tunnete ära... :wink:
 8. Huana

  318iS '91 - Henry

  Indrek, Sul ta kindlasti siledam, mul keretööd alles ees..
 9. Huana

  E30 316 1,8IS kupee - Indrek

  Järgmine nädalavahetus peaksid pikad pühad olema, soodne aeg kuskile uttu tõmmata, aga võib olla ehk sobib ka. Eks siis vaatab, kui mingi konkreetne aeg ja koht teemaks tuleb.
 10. Huana

  318iS '91 - Henry

  Sõber valvab! Vajadusel ka remondib!
 11. Huana

  318iS '91 - Henry

  Siis läks sul tõesti õnneks! Aga jah, nii võiks minna küll!
 12. Huana

  318iS '91 - Henry

  Selge. Aga selle kadunud pumbaga said siis vastu näppe ja rahast ilma?
 13. Huana

  318iS '91 - Henry

  Ma ise kardan sama, et see juhtub eriti "magusal" hetkel, siis ei jõua ära kiruda. Kust kohast sa muidu selle TRE Preformance 340 hankisid?
 14. Huana

  E30 316 1,8IS kupee - Indrek

  Leiaks ikka, ma usun...
 15. Huana

  318iS '91 - Henry

  Seoses sellega, et vasak esimene pidur otsustas natuke peale jääda sai tehtud pidurihooldus. Oli plaanis küll natuke hiljem see teha, aga läks nii ja ongi parem. Varsti peaks kõik klotsid ka vahetama. Kütusepump on hakanud salongis kõrvu jääma, see vist ei tähenda head?
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus