Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Postitused, mis group postitas

  1. Oskab keegi pakkuda, mis võib olla põhjuseks, et õli peksab õhufiltrisse? Kuidagi on see see seotud vist ka sellega, et hommikul käima pannes puterdab ja suitseb mõnda aega. Lisaks on viimasel ajal probleeme ka auto käivitamisega peale paaritunnist seismist. Kui kohe korralikult gaasi ei anna siis sureb välja ja peab tükk aega käivitama enne kui uuesti käima läheb.

  2. Paljud meist tellivad varuosasid h2.ee-st, kuid on hädas allahindluse säilimisega kuna koguaeg pole ju midagi tarvis tellida. Teen ettepaneku, et võiksime varuosasid samamoodi ühiselt tellida nagu porimattide puhul tegime.

     

    Kohad kust võiks tellida on:
    www.h2.ee

    http://www.schmiedmann.com (siin on hinnad samad, mis h2-s kuid plussiks on toodete pildid)

     

    Kui mingisugune tellimus koos on siis saab ükskõik kes, kellel nendega leping on tellimuse vormistada ja rahad kokku koguda.

    Ise olen tellinud ainult schmiedmann-st ja h2-ga kogemused puuduvad.

     

  3. Probleem järgmine: peale ca 20 min maanteel sõitu, süttisid armatuuris kōik tuled (peale õlitule). Seejärel hakkas tõusma temperatuur ja kadus kuum õhk puhurist. Avasin kapoti ning märkasin, et lõdvikud olid suure surve all ning minu meelest oli ka mootoriks natuke imelik hääl, kuid see võis tulla ka generaatorist või mujalt.

    Tundub, et viga kas peas või tihendis mõra, et surve jahutussüsteemi lööb. Seni pole veel märgata, et mahlad segi oleks kuid võib-olla võtab see rohkem aega. Mida ma ei oska aga seletada on tulede süttimine armatuuris.

    On kellelgi sarnaseid kogemusi või muid mõtteid?

     

  4. Otsin oma touringule tagumist elektriakende komplekti, kui kellelgi on üle siis võiks pakkuda.

    Lisaks kõrvalistuja poolset tuleraami (eelistaksin Bosch-i oma) ja katuseluugile kelku või mis iganes selle nimi on (kood 54121941321).

     

    5654157

    Priit

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus