Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Postitused, mis group postitas

  1. Keegi oskab selgitada, mis vahe on toodetel 0054012 ja 0054014 (KLOKKERHOLM). Tegu siis astmeplekkidega, kuid ühel oleks justkui kahe ukse jagu plekki ja teisel ainult ühe jagu, samas kallim on hoopis see lühem variant.

  2. Kas vastab tõele, et isegi tagatulesid ei saa enam rullikale järelturult osta? Hetkel paistab, et ainuke koht kust uusi saab on h2...

    Kui nii edasi siis peab hakkama veel saada olevaid asju lattu ostma ja auto riiulisse tõstma :(

    • Meeldib 2
  3. See sama ventikas aeromotorsis 75.-. Ise ostsin sama toote umbes aasta tagasi ja seni pole midagi juhtunud.

     

    PS! See 4 kiiruse viga pigem ikka tingitud takistist või kuidas iganes seda nimetati. Eraldi jublaks, millele pääsed ligi armatuuri alt.

    • Aitäh 1
  4. Ma just ise olen lõpetamas seda teekonda ja minumeelest ei ole hea mõte puurida silindreid 86 mõõtu, kuna seina paksus jääb liiga õhuke. Lisaks pead sa ostma mingi special 86 mõõdus tihendi, mis maksab mitte vähe, ma pakun, et kusagil 300.- ringi. Ja mis kõige tähtsam, pane kõik kulud excelisse kirja, see summa mis sa peas kulutad, ei ole ligilähedane sellele mis kulub :).

     

    PS! diisli väntvõllid on minu kogemuse põhjal alati nii kulunud, et pead laskma nad järgmisse mõõtu treida, see maksab ise 200-300 eur. Parem oleks siis juba 2.8 väntvõll otsida aga eestist sa seda ei leia, vaata kohe ebay poole.

     

    Kusagilt internetist leidsin kunagi sellise info: 
    1. kolvide ülevaade: link
    2. kepsude ülevaade: link

     

    Siit pakuks, et parem puuri silindrid 85mm ja otsi M43B19 kolvid

  5. Sõnastan siis nii, et mul on 89a 325i touring ja liigub mõte see automaadiks teha. Kuna kaste palju erinevaid siis otsingi infot, et milline sinna sobida võiks. Abiks oleks ka mõni viide, kus lisa infi leida võiks.

  6. Vedrud on jah suht uued seega need ei kolksu ja siis oleks see hääl teine ka ma usun. Difripuks ka aasta paar tagasi vahetatud aga vaatan korra veel üle. Tegelikult on kogu tagumine sild ca 3a tagasi mahavõetud värvitud ja kõik uued detailid pandud.

     

    Mäletan, et kunagi ammu käis sarnane kolin ka siis kui ratast ringi sai lastud, enam pole proovinud, vist ei õnnestugi, sest mootor nii läbi juba :).

  7. Tagasillas midagi kolksub käiguvatetusel ja kohalt liikuma hakates, ehk siis gaasiga mängides. See kõlab küll väga imelikult aga kolksumine sõltub justkui kuidagi ilmast, ehk rohkem on kuulda külma ja märja ilmaga, suvel jällegi polnud kuulda midagi. Lasin mingis suvalises teeninduses ka korraks üle vaadata aga seal suurt midagi ei tuvastatud.

     

    Oskab keegi midagi pakkuda, äkki on mingi tüüpviga, millega ma kursis pole.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus