Väike update jälle.
Mingi hetk sai H2st väike pakk, kust tuli uus nahast käigukanginupp, kapoti müramatt ja mingit mini pudipadi. Käigukanginupuga jäin väga rahule, eelmine oli mul mingi kaaluga metalliõudus, müramatt ei muutnud väga midagi, aga vähemalt näeb kapotialune natuke viisakam välja. Kahjuks pidin natuke seda lõikuma, sest gaasiklapp ei tahtnud ära mahtuda (mul mootoripatjade vahel flantsid, et karter natuke kõrgemal oleks + tellisin 1.6 oma kogemata). Lisaks tuli ka ette strutbar, mingi hetk ilmselt lasen mustaks värvida, praegu läks valgena külge. Siit foorumist sain ka musta salongimatid, väga mõnusad.
Ühel hetkel juhtus veel see, et auto eemaldas endast juhipoolse pooltelje. 40ga rahulikult sõites paremale poole pöörates käis väike klõnk, jäin seisma ja seal ta irvitas. Diffri poolepealt oli lahti tulnud. Tagantjärgi mõeldes oelks pidand seda varem jälgima, sest mingi asjad viitasid sellele, et natuke lahti ta võib olla ja lõpuks väristas ilmselt kõik lahti. Tagasipannes vaatasin kõik üle ja kõik jäi õnneks terveks, isegi poldid olid korralikud.
Vahepeal värvisin plastikuid ja osad on veel küljest ära, ootavad ka värvimist, värv sai otsa. Põhimõtteliselt käin vist kõik plastikdetailid + kojameeste hoovastiku üle mattmustaga, sest osad on kunagi värvitud läikiva mustaga ja kohati päris halvasti. Osa muidugi pudenes ära nagu vana auto puhul ikka ja saab välja vahetatud uute vastu, nimelt näiteks neerutagune must osa ei tahtnud väga ühes tükkis tulla, kui kroom osa eemaldada. Lisaks sai tagasi pandud USA park, kohutavalt endale meeldib, mis siis, et porno .
Eile õhtul vahetasin klapikaanetihendi ära koos nende kaane otsa pukside/punnidega, kuidas iganes neid kutsutakse. Need otsa punnid olid mingi hermeetikulaadse tootega kinni pandud ja väljasaamine ajas ikka vanduma ja lõpuks palusin neiult abi, kellel väiksemad käed. Tihendit vahetasin, sest kuskil nagu kogunes mingi kiht peale kaanele ja ajutiselt sai pandud Toprani toodang, kuna Forssis muud ei olnud. Tellin lähiajal uue Elringi oma, seda usaldan natuke rohkem. Lisaks proovin teisi küünlaid, läksid sisse NGK BPR6ESi asemel NGK ZGR5A. Selle autol olen küünlaid vahetanud meeletus koguses, sest kuna seade on paigast olnud/on, siis need on esimesed asjad, mida vahetada ja igakord vaatab sealt veel eraldi pilk vastu, esimest korda vanu ära võttes ei tekitanud muret nende seisukord. Õhtul tiirutehes igaljuhul tundus, et süüde on nagu natuke parem. Kuna salongipoolsete punnide kättesaamiseks pidin aku maha võtma, siis sealt leidsin ühe 13 lehtvõtme ja puudu oleva tulekatte tagumise tüübli. 😂Mingi hetk peaks selle aku pagasnikusse ära viima, ruumi oli kohe palju mõnusamalt + kaalujaotus on ka ju teema.
Kõigele lisaks siin jooksvalt planeerin ja kaalun, kuidas selle auto kapoti alla puhur saada, mingid asjad teevad muret selle mootori kohapealt, aga esialgu teeb ilmselt megasquirti ja uue mootorijuhtmestiku ilma puhurita ära ja vaatab, kas saab sellega ühtlaselt käima.
Laupäeval sai käidud ka Stancestil, rohkem niisama enda lõbuks, auto mul müstiliselt madal pole ja veljed pole ka tea mis vaatamisväärsused, kuigi ka velje kohapealt on mul mõned ägedad mõtted. Üldiselt on auto ennast viimased kuuaega keskmisest paremini üleval pidand ja ptüi-ptüi-ptüi tundub, et enamus murekohad on ära likvideeritud/asendatud. Nagu ikka kombeks, siis pildimaterjali ka. Osade piltide eest tänu Paula Johanna Adamsonile ja ülejäänutele on watermark peal