Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Eesti Klassikaliste BMW'de suvine kokkutulek


raimo
 Jaga

Soovitatud postitused

Tähtis teadaanne kõigile klassikaliste BMW'de huvilistele!

Meie iga-aastane kokkutulek toimub sel aastal 9.-10. juulini Lääne-Virumaal loodukaunis Eisma külalistemajas http://www.landvald.ee/

Üritus on mõeldud kõigile klassikaliste BMW'de omanikele ja nende kaasadele/pereliikmetele.

Palun pange need kuupäevad aegsasti kinni ära.

Taaskord tuleb rohkem sõitmist ja vähem niisama kohapeal passimist. Täpsem ajakava selgub ilmselt juunikuus.

Teada on, et laupäevane ringsõit kujutab endast kauni põhjaranniku avastamist ja nagu ikka- koos pisikese võistlusmomendiga.

Kokkutuleku osavõtutasu on 25€/inimene, klubiliikmele ja tema kaaslasele soodushind 20€/inimene. Lapsed alla 4 aasta tasuta. 4-16 aastat hind 10€.

Selle eest saab kaks korda süüa (kehakinnitus saabudes ja õhtune grill) ning kõik muud mängud/tegevused.

Mis on sel aastal teisiti, kohapeal on reegel- oma joogid jäta koju! Alkoholi tuleb osta kohapealt ning selle kohta on hinnakiri siin. Hinnad on keskmisest pubi/kohviku hinnast soodsamad niiet ei võta kellelgi tükki küljest.

Kuna broneerime kogu kompleksi koos tubadega, kogume meie raha ka tubade eest.

Majutuseks on meil seega pakkuda (hinna sees on hommikusöök, kämpingute pesemisvõimalus on saunamajas):

...

vaata http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=5575

Kämpingu võib võtta ka kahele-kolmele inimesele mitte tingimata neljale, summa sellest ei muutu ja kedagi juurde samuti ei suruta. Sama lugu tubadega

Broneering hakkab kehtima peale raha laekumist (kuna meil on vaja koha eest oma rahast osa rendisummast ära maksta).

Õhtuseks kasutamiseks on saunamaja, kus saab pikemalt istuda ja päevakohaseid teemasid arutada. Saunamaja on ka seekord piisaval kaugusel muust ööbimisest niiet kellegi ööund ei sega.

Kui juhtub et kallab vihma (mida ei juhtu) on meie kasutada peamaja suur saal ning väiksema sabina korral grillkatuselaused kuhu mahub ka üksjagu inimesi. Mereni on loetud meetrid ning suviti pidi vesi olema väga soe.

Kohale jõudmiseks kruusa- ega pinnasekattega teed läbida ei tule.

Lemmikloomaga lubatakse ainult kämpingusse. Ja loom peab kogu aja vältel territooriumil paela otsas olema. Majja koera ei lubata.

Registreerumiseks saatke e-kiri priit@bmwclassic.ee oma ööbimise sooviga (toa/kämpingu number) ja inimeste arvuga. Kulutuste hajutamiseks võib esialgu maksta toa (võimalikult kiiresti) ja hiljem osavõtutasu.

Broneerige öömaja aegsasti, broneering hakkab kehtima peale raha laekumist Eesti Klassikaliste BMW'de Klubi arvele Swedbank'is 221047339335 (SWIFT kood/BIC: HABAEE2X, IBAN: EE872200221047339335) selgituseks märkida Suvine kokkutulek.

Lisainfo peakorraldajalt Veikolt veiko@bmwclassic.ee

Registreerumise kinnitab ülekanne ja mitteosalemisest pole eraldi vaja teada anda - et hoida teema kokkutuleku enda teemal, mitte sellest loobumise teemal :)

http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?t=5575

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
 Jaga

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus