Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

markotik

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  12
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja markotik saavutused

Õpipoiss

Õpipoiss (3/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. markotik

  kütterõhk kadunud

  Hankisin siin vahepeal teise võtturi ja hetkel asi toimib!
 2. markotik

  kütterõhk kadunud

  Sain siin vahepeal paaki piilutud, sisemus täitsa puhas, võtturi sõel tundus ka läbi laskvat, proovisin siis sõita nii et vedasin voolikud kanistrisse, et võtaks kütet sealt, töötas normaalselt jõudu oli ei surnud välja! Minul on ideed otsas mida edasi teha!?
 3. markotik

  kütterõhk kadunud

  Tere jälle, viga ikkagi kuskil paagis ja äkki keegi annab head nõu kuidas seda plastikust võtturi korpust lahti saab nii et ma seda ära ei lõhu?
 4. markotik

  kütterõhk kadunud

  Tere jälle, pump ja regulaator vahetatud,viga ikka alles! Autoga sõites vahest on jõudu vahest mitte, vahest hakkab mootor nii puterdama et tuleb seisma jääda ja oodata millal rõhu üles tõmbab siis saab edasi sõita!!
 5. markotik

  O: kütte rõhuregulaator

  hea kui lisate ka hinna!
 6. Otsin siis M10 või M20 rõhuregulaatorit. Ootan pakkumisi!
 7. markotik

  kütterõhk kadunud

  Torustik sai läbi puhutud, filter vahetatud, panin käima rõhk 3 bar, käis 20 minutit, rõhk 2,5 bar, hoitsin gaasi peal rõhk järjest länges kuni suri välja!? Ise arvan et paak roostet täis ja tõmbab filtri kiiresti umbe, kas see on reaalne?
 8. markotik

  kütterõhk kadunud

  Probleem selles, et sai soetatud 7aastat seisnud masin m10 mootor, millega sain natuke sõita kui masinal jõu kadu, puterdamine, ja välja suremine. Vahetasin pumba, paar minutit hoidis rõhku, kuni hakkas langema ja suri jälle välja. Äkki kellegil kogemusi mis teha?
 9. markotik

  Kütusepump ei tööta!

  Mis värvi juhtmeid ma pean kontrollima ja kummalt poolt nad jooksevad??
 10. markotik

  Kütusepump ei tööta!

  Asi vist selles ongi et juhtmetesse ei tule voolu ja kaitsmete juures on kaks musta korpusega releed need vahetasin omavahel ära ja ei midagi! Ega seal põhja all eriti seda juhet polegi miga annaks vigastada praktiliselt kohe jokseb salngi, kui ma õieti aru saan. kas see andur peab ka süüte sisse keeramisel signaali andma???
 11. Probleem siis selline, et auto jäi 3-4 kuuks seisa seoses tagasilla remondiga ja nüüd käivitades ei lähe käima. Sain aru, et pump ei tee häält, kontrollisin siis kaitset oli terve. Ühendasin pumba otse akult, töötas. Järelikult kuskil elektri süsteemis kala sees. Kas keegi oskab selles osas aidata?? autoks 320 (2,5)
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus