Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. mitte kedagi ei ohustatud :? lihtsalt must jää oli maas ja se juba ütleb ise mis võib juhtuda :?
  2. no ma proovin lähipäevil teha kuskile kasutaja ja pildid üles panna
  3. Kassu321: küsimus selle kohta mis särke täpsemalt saab teha ?? ja kas saab ka oma enda riietele teha pilte ?? :roll:
  4. se kes tahab näha kuidas ma hetkel kodus bmw kallal nokitsen on pildid üleval orkutis http://www.orkut.com/Main#Profile.aspx?uid=8845797552762829440
  5. icehouse: väga hea sõit oli 8) hullult meeldib selle auto minek pidevalt nägin kuidas tahokas jooksis lõpuni 8) ja se pisike piruett :twisted: käib asja juurde
  6. ag jh järjekordselt kuus BMW-d koos 8) järgmine esmaspäev võiks rohkem inimesi tulla oleks palju lõbusam ja huvitavam
  7. ei tea kas nais omanike ka on E30 vot se oleks tase ka naised võiksid tulla
  8. no ranzzz ja mina oleme kohal ja kellegi pidime veel peale võtma 8)
  9. aga kui võimas siis sinu bmw on ja kaua ehitasid? 8) ag kas siis bmwl pole rohkem võimalusi õhuvõtuavaks, ja kas sind on kinni ka peetud ühe puuduva kaugtulepärast?? 8)
  10. saaks hinnata teiste sõitmis ja osavus sõitmisi, aga kus seda teha kuna kui kuskil parklas tegema hakata siis politsei tuleb ju kohe kohale ja ajab laiali kõik ja kes teab teeb mõnele trahvi ka veel :? muidu jh mõte on hea 8)
  11. kõige enam tahaks kunagi kogunemisel näha E30 M3 8) :oops:
  12. no kevadet ootavad pooled 8) ega ma loodan ka ikka suveks load kätte saada :twisted:
  13. heh kui vaada selle pildi pealt ranzzz-i punast bmw-d siis tundeub se teistest laiem 8)
  14. hea mõte iga esmaspäev koguneda ja juttu rääkida 8) ja arutleda autodest ja muudest teemadest
  15. aga siis võiks hakata rääkima uuest kokku saamisest ja kuidas kellegile sobib minig aeg saaks kokku leppida 8)
  16. hetke seisuga maal, kuna teen veel lube ja ei tahaks eriti ilma lubadeta ringi sõita :? ag pildid on mul orkutis üleval ka 8) rate.ee-s on ka -shaft-
  17. küll neid kogunemisi tehakse veel 8) ega se viimaseks ei jää
  18. se kuidas sa minema läksid oli ikka päris hea minek mida igapäev ei näe 8)
  19. no kui ma aru sain siis pildid pannakse foorumise üles 8)
  20. se et tegin uue konto kuna se kasutaja nimi ei sobinud eriti ja ennem olin SHAFT ja nüüd olen siis ///Mario 8) ag järgmine kord teeb uuesti kogunemise kellel aega on
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus