Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No vaatab millal võimalik :D
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mul täitsa töötab
  3. nii käidud kuigi ei olnud päris lõpuni. peale piritat läksdin tagasi ära koju. Aga autol tuli ka mingi viga välja masin ei kannata eriti sellist aeglast sõitu linna vahel ja ummikud siis ajaks auto täitsa keema et tuli välja, et jahutus ventikas on läbi aga oli huvitav ! Ootan pilte nüüd siis.
  4. Proovin ka kohal olla aga ei liitu sõiduga :? finants seis pole kiita.
  5. Ja mulle meeldib ka viriseda Võimalik, et olen kohal aga ei tea veel midagi rahad otsas ja auto ilma kütuseta ei sõida ka eriti ju Aga eks näis natuke on veel aega. Mul ükskõik tehke kasvõi öösel kell 2
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm mina laen pilte üles www.nagi.ee kui pilt üles laetud siis laseb valida mis suuruses tahan pilti foorumisse lisada ja kellel suurem huvi siis samas kohas saab pilte natuke tuunida ka :wink: igati hea foto hoidmis koht 8)
  7. hmm ok hakkan siis mõtlema ja kalendrit vaatama mis ajal teha Tahan ühe grilli ise valmis teha jne siis saab juba grillida ka. Aga kohutav on ju maal sääsed
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    no kurja :D einar saab kohe kuulsust ja kõike muud. Heh käisin just sõitmas autoga millel nimi on AUDI AS4 1,8 Turbo quattro millel on ABT poolt valmistatud tuuning jne. ütleks, et päris usinalt läks edasi ja 200 polnnud probleem.
  9. AGA ! teeb üldse kolmapäeval areenal :D kuna neljapäeval on politsei aktiivsem jne. kolmapäevcal tavaliselt pole üritusi siis hea ja vaikne meil koguneda ja niisama chillida :wink:
  10. Paka ma mõtlen laikude all seda, et autol puudub must äär :D
  11. No arvan, et olen kohal kui ilus ilm edasi kestab siis areenale minek ikka jh ? võin jõuda 20 ajal või isegi peale 20 aga tulen näitan ka enda pilli mis on laiguline nagu sõjaväe auto
  12. hmm aga kruiis kruiisiks aga teeks ka kuskil suure keskuse parklas kogunemise ja kutsuks ming aja kirja kohale jne. nagu lugesin vahepeal siis ameerika autod vallutasid viru parkla jne. Et kes seda ka pooldaks näitaks, et ei ole enam see vana bm mingi rullnoka auto.
  13. Eks ole näha kas saan ka tulla auto krt alles pahtli all läheb pingeliseks
  14. Kurja 15 ei sobi küll eriti aga peab siis mõtlema.
  15. Kui saate jh kuupäeva paika ja kellaaja siis oleks ok. Ja see päev võiks olla nv aeg ehk näiteks laupäevane aeg. Et ise tuleks ka siis kui punane valmis saab aga tulen mustaga kruiisle Üks auto aga kaks inimest vist 8)
  16. Kui ilmad sedasi jätkuvad siis Mai kuus võiks juba midagi teha
  17. ///Mario

    M:madaldusvedrud

    Kas Kupee/Sedaan/Touring vedrud ?
  18. Minu poolt ka suured kiidu sõnad Laurile tänu temale jääb punane rulla elavate nimekirja :wink:
  19. Aga teisel grillil olin mina ka kohal :D ei mäleta wää ostsin grill vorsti jne
  20. no siis tulen mina ka kohale kui juhuslikult tööl kaua ei lähe
  21. nii päike paistab ja lumi sulab vaikselt ja õhus on tunda kevadet ootan juba millal saaks kuupäeva paika panna, et grill minu juures toimub aga see aasta siis saab paar inimest Vip kohad magamiseks
  22. viimasel ajal on kuidagi sedasi hakanud olema, et kui tehakse teemas Up siis ikka rahvas liigub ka. Et kui keegi kirjutab, et läheb kohale siis tulevad teised ka kes viitsivad,. 8) 8)
  23. Keegi polnud teemas Up teinud, et see neljapäev kogunemine on Mõtlesin ka tulla aga vaatasin, et keegi siin ei räägi sellest siis ei liikunud ka kuskile.
  24. Teeb siis teisipäeval 22.02.2011 kogunemist. koguneks kell 20 mustika alla parklasse 8) 8) Üritan ise ka siis ilusti kohal olla :twisted:
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus