Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. Kuidas see tinaga mässamine käib täpsemalt ? mul hea vene aegne jootekolb olemas mis ajab tina keema
  2. ///Mario

    m20b25 klõbin(tiks)

    Igatahes võib öelda, et iaga vana asi tiksub ja vsioo
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mikko on ilusti ja korralikult teada andnud, et vaja raha kokku ajada. http://foorum.e30.ee/topic/1262-foorumi-toetamine/ Üritan homme ka teha pisikese toetuse.
  4. No selge siis pool autot jätan maha, kuna koledalt rooste läinud
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ää kas diamont swarts rulli värvil on mingi laki kiht peal jh ? Mõtlen, et kuidas selle tumedamat sära tagasi teha. mingi mustavärvi vaha ostma selleks siis jh ?
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    See on see roheline vist mis m20 siin saksast ära tõi jne
  7. ///Mario

    P: Moto läheb keema.

    Oleneb mis termostaadi ostsid. Kui mingi odavam junn siis ei imesta kui läbi läinud juba. Või siis radikas lekib nii lollilt, et saab õhku jahutus süsteemile ja hakkab ka sedasi keema minema.
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    nuh MIM 1900 hullud http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php?f=67&t=102760
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Omal ka vead küljes aga tänapäeva arste ei huvita mis viga on. Kui liigud siis kõlbad. Väga lõdva teema arstide kontroll. Ja kui mõni tahab väga minna ia avastakse pisike viga siis saadetakse koju.
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui ühe seisma jätan siis pole milegagi tööl käija ja seda juhtme puntra välja võtmist mina küll ei oska teha Eks näis mis tulevik toob. Sõjavägi nussis kõik hetke plaanid ära.
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui veel üks sõna roostest tuleb siis krt ma juba hakkan rullist loobuma. Krt ise ka teen luuretöid musta kallal, et kui saadan tegemisele mis vaja teha. Teha oleks vaja see, et samamoodi kere haljaks ja siis tegemisele.
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Küll ma olen kõigi lemmik ikka
  13. Kui uksel juba selline rebane kallal on, kui kaua see parandatud töö kesta võib ?
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Tõmmake oma egod siis koomale
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mix ma jutukasse ei saa ? 4 kasutajat näitab ja ütleb, et on täis ?
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ilus vaadata kohe
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mis hinna klassi jäävad touringu tugevdatud tag vedrud ? võiks ka pisikemadaldus olla, kuna omal mingid punased vedrud ees. Või on võimalik osta komplekt tugevdatud vedrusi ? -40 madaldusega
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Milleks see pisike auk hea on ? punasega märgitud.
  19. ///Mario

    1,8 mootor

    Mugavam on kastiga kui korralik tõste vahendid olemas siis koos kastiga on kiirem ka.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    vana mõlgiga vist sedasi ikka ei tee
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    varsti tuleb SR üritus sedasi, et polegi rulle ja siis 5a mõõdudes tuleb mõni suur pill rajale
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus