Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas eestis touringule leiab uut tagapaneeli ? peaksin ikka terve tagaosa välja vahetama jne.
  2. Ma tean, et tehti ka facelift baure natuke ikka suur rulli fänn
  3. facelift baur http://autopluss24.ee/kuulutused/bmw-318-1-8-l-kabriolett-1988-bensiin-853104.html
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    oskab keegi siis midagi soovitada. Tähetorni ma nüüd üritan näitama minna kui vaiba välja viskan autost jne. Kuigi ei tea kui vaeseks küsivad ja kuidas töö neil on.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Igatahes tahaks ikka teada kas on kedagi tallinnas kes keevitaks suured põhjakorgid kinni ja esinurgad teeks üle salongil (põhi siis )
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas Tallinnas on kedagi meistrikätt kes keevitaks tagaisuja jalge alused korgi kohad kinni ja laseb ilusti värvi ka peale ? siis ma saaks põhjamati ära vahetada. Ja kui erilist viitsimust on siis naguikka esinurgad soovivad ka üle tegemist ülejäänud kohad on ok !
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Too mõni ix touring
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    isegi selliseid asju liigub vee http://www.auto24.ee/used/1377553
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oh kurja sellega kannatab täitsa rada sõita
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kus kohast selle mängu said? zaddam
  11. +veel kütte kulu küll selline ei saa olla IS motol Ja noh vana pildi lisamine müügi kuulutusele on tõmbe värk ju siis käib rohkem inimesi vaatamas
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui õlle on otsas ja poe sulgemiseni on 5 min https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X6vN_Q-eLXE
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    midagi garaazi seina peale
  14. Kui tegu on B osa tiivaga siis ongi sellist mässamist sellega. Ja kas tiib hoiab ukse juurest nagu kerest eemal jh ? Ukse poolsel osal tuleb natuke seestpoolt vaadata tiiva kinnitus kohti ja üleliigne plekk ära lõigata. Arvan, et kui vaatad esiratta koopast ukse poole suunas siis näed mis tekitab jama.
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    keegi julgeks minna ?
  16. Sellise veljed remont väga keeruline ei tohiks olla ? pildi peal on näha paremal poolel.
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mix just naisterahvas
  18. ///Mario

    Salongi soojaklapp?

    See on klapp mis avaneb kui keerad sooja põhja. Ehk see on mingi klapp mis juhib seda sooja jama jne. Targemad mehed oskavad selle kohta rääkida küll.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ei tea kaua mees naisele peale käis, et sellist pilti teha
  20. üks koht oleks vaja üle teha aint. jobana aga siis ma ei saa seda ikkagi teha
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus