Hüppa postitusse

mTim

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    174
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Postitused, mis mTim postitas

  1. Kiire küsimus..

    Kas diffrile võib 75w80 kallata ?

    Valvoline kodukal 80w90 kirjas aga sai juba 75w80 sisse kallatud. 1 L läks ära ja jäi puudu, kas kahte segamini tohib kallata, mõtlen siis 80w90 + 75w80 ?

    :roll:

    Kuda sul diffril üldse puudu sai jääda liitrist?

    0.9 peaks minema ju...

  2. Päris selge vist ei ole :P

    aga kui võimu ei ole ja mul levi puudub, siis eelduste kohaselt kuskilt juhe katki ? ja kui juhe katki ei ole ,siis kust viga otsida ?

    Äkki on maki ja juhtmevaheline ühendus kehvapoolne, mul see otsik toimis ainult ühes asendis...

  3. Kas kellelgi oleks rattalaagri vahetuseks vajalikku padrunvõtit tänaseks-homseks laenata, hädasti tarvis. Endal pole, vist on 36 suurus ja õhukese seinaga, need kes laagrit vahetanud, teavad, millest jutt, endal kah esimene kord ees. Võin kiirele ja abivalmile mõne õlle kah tuua :), Tallinnas.

    Henrik

    just täna vahetasin ühel rohelisel touringul aga jah, ma olen võrus niiet :P

    ise sai ka otsitud seda padrunit, kuskilt rekkapoest lõpuks sain, mingi 100 kehtimatut eesti krooni maksis paar aastat tagasi...

  4. Wat? See park + udukas päevasel ajal ammu juba moes ja lubatud ju... Pimedal ajal linnas ei või lissalt ja maanteel nii kui nii ei sõidaks niiviisi :)

    seadusega lubatud ei olnud varem, nüüd suvel kehtima hakkava uue seadusega on lubatud...

  5. Sõidavad kupees hiinlane, ameeriklane, venelane ja eestlane. Istuvad, vaikivad. Lõpuks avab hiinlane akna ja viskab välja koti riisi:

    "Meil on seda ülearugi!"

    Kohe reageerib ameeriklane, kes viskab välja paki dollareid:

    "Aga meil on seda ülearugi!"

    Samal ajal keerab venelane end eestlase suunas:

    "Vaata mul, et sa lollusi ei tee!"

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus