Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

ander

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    40
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis ander postitas

  1. Olen paarkorda end tabanud mõtlemast,et huvitav mida mööda pressivad kaasliiklejad mõtlevad kui järvevanal 50 alas venin neil 60-ga jalus :D

    Tavaliselt ilmselt kirutakse rullikat nähes,et kuradi rullnokad kihutavad...

    Samas olen kindel,et kui "härrad" kiirust mõõdavad siis olen mina esimene kes kinni peatatakse :huh:

  2. Esimese rullika ostsin 2008a,autoks oli 325 kabrio,mis siin ühe foorumlase käes nüüdseks.

    Sama aasta sügisel ostsin ühe 316 facelifti naisele ja endale talveks veel 325ix-i. 2009a. müüsin need kõik aga maha ja sõitsin vähe suurema autoga.

    2011a. kevadel aga sai jälle üks rullikas õuele toodud,seekord siis 325 M-tech1,seda plaaniks nüüd vähe pikemalt pidada suveautona.

    Vanus hetkel 31,seega esimene rullikas tuli 27 aastaselt.

  3. Mul vedelevad ühed 2,5 pihustid autos.Kui sul pooma hakkab siis äkki ei saa piisavalt kütet,äkki pihustivahetus päästab midagi ;)

    Kui sul mõnipäev igav siis võin neid laenata ja saad vaadata kas muutub midagi.

  4. Ilmselt annab ka sellega erakorralisele saata kui R4 asemele on R6 pandud ilma ARK-is ümber vormistamata.

    Endal õnneks sama mootor mis tehasest peale pandud.Väheke remonditud ja näpitud ainult :wink:

  5. Korravalvurid vaatasid,et liiga kiiresti liigub auto,pidasid kinni ja tehti kohapeal põhjalik kontroll,poolenisti roniti taskulambiga isegi autoalla ja uuriti summuti sertifikaate jne.Päris pettunud oldi vist,kui V8 kapotialt ei leitud :D Mootori kinnitused jne vaadati kõik üle,et äkki ikka pole originaalmootor.

    On keegi veel sellise asjaga kokku puutunud ...

    Päris paljudele autodele teised mootorid pandud olen siit viimaselajal täheldanud aga vaevalt keegi väga neid ümber registeerimas käib :D

  6. Ei tahaks siin teise inimese ostuteemat risustada,tõstab vähemalt ülessepoole :wink:

    Mul oli sellel hetkel kui see auto minukäes oli aga müüsin eraldi maha kuna ei tahtnud auke teha.Tegelt on ka nüüd aga seda ei hakka küll autolt ära kiskuma kui juba on küljes ja kuulub komplekti.

    Aga las nüüd teema algataja otsib edasi soovitud osa.

  7. Mis see politsei asi on kui seal parklas ilusti pargitakse ja juttu räägitakse ? Kuigi alati samas on inimesi kellel vaja esineda ja siis võib küll keegi pahaseks saada.Ei usu eriti,et sinna üle 20 auto kokku tuleb.

    Sellisel kellaajal pole vast mõistlik hakata mingeid ummikuid korraldama,et kedagi järgi oodata,lihtsam on enne liikumist marsuut kõigile teatavaks teha ja siis vastavalt fooridele omas tempos sõita niipalju koos kui võimalik.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus