Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Tarvo

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

    24
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Tarvo

  • Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

  1. Müüa enda autost üle jäänud neli komplektset suveratast. Veljed on sirged ja ilma suuremate defektideta, aga kindlasti mõne kriimu-kraamu leiab. Liimitud tasakaalud, kaasas kõik neli tervet kapslit. Kapslitel värsked BMW logod (OEM kleepsud). Peal on ühtlaselt kulunud Continental Sport Contact rehvid mõõdus 195/60/R14, millega saab rahulikult sõita vähemalt ühe hooaja, rehvimustri jääk on 4mm. Küll aga on rehvide külgedele ajaga tekkinud praod. Mõned pildid: Hind: 200.- € 4 ratast Asukoht: Tallinn/Harjumaa PM või tel. 5280200 (SMS)
  2. Päris lahe oli üle pika aja kokkutulekul käia, ilm soosis ka üritust igati. Tempo oli kohati tõesti liiga äkiline. Vabaduse pst-l oleks ühe foori taga meie nina ees napilt avarii toimunud, aga muidu jäime rahule. Tänud korraldajaonule. Mõned pildid meie kaamerast:
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus