Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Yux323

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    143
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis Yux323 postitas

  1. Pooldan ideed poeparkla omanikuga kokku rääkida asi... olgu siis kristiine, mustikas või sikupilli... on endal kindel ja hea olla, ei pea mõtlema mingitele lisaprobleemidele...

    esialgse seisuga siis minagi platsis... loodetavasti ei ole siiski vihmane ning kõik sujub hästi..

    üritan ennast vaos hoida ja ikkagi otse sõita, seega soovitaks kõigil samamoodi käituda :D

    jällegi, vähem probleeme...

    sake, kui autot kokku ei saa võta iste välja :lol:

    mul ruumi on aga oma tooliga peab tulema :lol: irw

  2. vaadates aega, siis jah....pole see minek nii ulme midagi ja ma kahtlen et sa selle 3-nda käiguga enam midagi driftid....lihtsalt minu arvamus....mina oma motoga saan vaid 2 käiguga sõita normaalselt, seal veel kiirus on piirajas 100km/h

    aga muidu kena masin välimuselt

    2,3 110kw pärnus sauga rajal 3käiguga terve rada külg ees ... kolmandal drifti etapil... seega... pigem on asi tihendis :lol:

    aga et siis seda konkreetset elukat võistlustel ei näe ? vai oled tulemas homme :D

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus