Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Postitused, mis hiis postitas

  1. Täna nägin palju rulle, 007 venna oma Peetri UM-is, siis Mustakal see punane sedaan mis meil kalendris on (kasutajanime ei mäleta :), viskasin pöialt ka. Ise olin musta Jimnyga, kui märkasid. Kirsina tordil sain õhtul Buumeri punast kupeed ka lähemalt vaadata :D

     

    A ja üle-eelmine laupäev Kalamajas helesinine FL sedaan suht läti olemisega tagatiiva ja ülla-ülla: BCW PowerTech velgedega. Lahkus foori tagant parempöördel külg ees nii et kahtlustan swapitud mootorit :D Kelle oma?

    Me uudistasime seda 007 vena autot siis samal päeval,märkasin et tal tagumised kõllid aknalaual samad mis mul.

  2. Jah eks oleneb kus asud ma sõidan sealt kogu aeg mööda kui maale lähen seega ma jah seda sõidu kuuluna ei osanud arvestada .Kullerite järgi on aga linnas kodus istuda palju ebamugavam ,peavad ju pakki kätte andma ja pole eriti palju just kodus ,eixxil on siin eelis oma maja ja maa jääta ainult ukse taha ootele .-:)))))

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus