Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Postitused, mis hiis postitas

  1. Inimese elus on kolm ebameeldivat perioodi:

    1. Pubekaaeg- sul on aega ja energiat, aga pole raha.

    2. Töölkäimise aeg- sul on raha ja energiat, aga pole aega.

    3. Pensioniaeg- sul on aega ja raha, aga pole enam energiat...

    :D:lol::lol::lol:

  2. Seda nad lubavad kõik,ta läheb sina küll aga ta on tiba väiksem ja hojab kerest eemale kuna pole süvendid keerepoolse plastikust tüübli jaoks ja tagumine org.on üllevalt paksem kui alt ,kuna pagas kuumer .See problem on ainult tagumisega.Võta enda märgid küljest ja näed et esimesel ja tagumine märk on erinevad kui nad sul seal org. on veel.Need mis sulle pakutakse aga on sama sugused ja nagu ütlesin rooli oma on üldse väiksem.kui org.

  3. Kas keegi teab ja oskab öelda kes paigaldaks autole plokisoojendust ja palju see maksma võib minna?:D

    Oleneb kus sa asud :roll:Minu oma maksis vanas rahas 2500kr .Paigaldati 2a. tagasi M6igus ,firma ei tule meelde praegu.Plokisoojendus siis ainult,, v6imalus ka 220 juhe autose paigaldad siis oli 3000kr vist vendi jaoks aga seitsmesel taimeriga vent mul juba sees siis seda vaja polnud.Calixi oma sai paigaltatud.

  4. Esimese saad aga tagumist org.kahjuks pole kohanud.Müüjakse neid küll 3tk komp.aga tegelt soobivad ainult ette kapottile panemiseks.Rooli omaga võib ka lutsu visata kuna see sammuti väiksem kui vaja ja kleepis varjant.Tallinnas igal pool neid.Kadaka tee varuosadega tegelavates firmades.maksab 3tk.20eur.Kuldnepöörs ka vist pole küll vaadanud aga kindlasti leidub.

  5. Kas tagumine või esimene? Tallinnas on selline koht nagu Pidurimeistrid. Löö neti sisse ja leiad ülles asuvad Veerenis asuvad Subaru keskuse taga suure maja taga.Teevad kohe valmis õige pikkuse kui vaja ei maksa ka palju.Kui õieti mäletan siis 1m.100kr koos otstega oli vanas rahas .

  6. Kui lukk katki siis tuleks tagant pardakas lahti päästa et mitte esimest osa ära lõhkuda ja kruvikatega kuskil sudides ka pardakas ise ära rikkuda.Tagant käsivahele ja pigistad näppudega need konksud kokku.Selleks muidugi peaks teadma kuidas need asjad seal üldse kinnitatud on.

  7. Kas keegi mu pikka möla luges ka "õpetused teadmiseks" rubriigis facelift ja pre facelift erinevused?? Siin on algusaasta pre facelifti lisa pandud uuemale pre faceliftile.

    To Hiis: Kirjutasin auto üldpildist, mitte roostes tagatiivast.Kõik uksed, stanged , põlled jne on peetis ju. Pole autot ise näinud, võibolla tõesti hea doonor.

    Ma olen näinud ja ma küll ei ütleks et ustel midagi erilist viga oleks. Vana auto ju millel org. värv peal.Stangel võibolla on väike mõlk kellel neid ei oleks või mõtled neid lisa tulede kinnituste päras? :lol:

    Sorry OT.Võta kui up.

  8. Kas salongipilte ka leidub? Välise vaatluse põhjal pakuks max 450, siis seab ka kahtluse alla, kas juppidena müües seda raha tagasi saab. :)

    Varuosadeks ma seda küll ei teeks.Plekk on autol põhja alt korralik,ühtegi keevitus kohta pole,seda on ta teema piltides isegi näha .See üks tiiva äär ei te veel tervet autot auklikuks.Esipõll vajaks ainult kerevärvi ja seda õiget lisa alla.Polstrid on ka kõik ühesugused sellised nagu esiustel on.Rallikas tänava kontitsioonis. :lol:

  9. Aga ma lähe Reedel oma E30 nele Hartge mootorit vaatama :lol:. Ehk on midagi head ja saab hea mootri soetada.

    Aa ja kui kellelgi vb saksast midagi pisemat on vaja saan ehk kaasa tuua. Üle järgmine N päeva sõidan Pelgiasse ning seega Saksa on teepeal ehk on kuskil midagi head.

    No kui just hella black tagumised tuled kuskilt näppu jäävad.Oleks huvi. :roll:

  10. Äkki kellegil vedeleb mõni kupee/sedaani tagumine vedru, oleks hädasti vaja vedru kõrgust teada.

    Tavavedru või sportvedru mul peaks vanamehel üks tavavedru vedelema kui meeles seisab siis neljapäval mõõdan ära. :roll:

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus