Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Postitused, mis hiis postitas

  1. Mattid on alles aga pean seda hinda vähe mõtlema ,Tegu on täiesti uute mattidega ,kinnitused on ainult kasutatud asjandused kuna pooled olid puudu kui kunagi sõbralt need ostsin ,ta oli laenanud neid oma auto tarbeks.Vastas pooled ka puuduvad.Pean UM uurima kas neid veel saada võimalik on.

  2. Ma olen võtmed koos 3a.lapsega autose jätnud ja see suutis kesklukkustuse nuppule vajutada mis asetseb käigukangi taga 7-sel ja mina ei saanud siise ja laps ei saanud aru miks teda välja ei võeta .Meelitasin teist tükk aega elektriakna nuppule vajutama.Aga ega ma ei õppinud veel sellest veast teinekord jäätsin veel auto käima ja magava lapse autose tagasitules sama jama jälle,siis pidin varu võtme järgi minema kuna teda ei huvitanud apsolutselt see et uksed kuidagi lahti tuleksid.õnneks ei olnud kaugele vaja minna ainult 2km .koju. :rolleyes:

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus