Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

viljar

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    72
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Postitused, mis viljar postitas

  1. Kunagi k2isin oma 318i-87a, Tallinn ARK-s ja ei olnud mingeid probleeme. Tehnohallis kirjutasin avalduse, et soovin mootorit vahetada, andis kataloogi kust sain mootori koodij2rgi t2psed andmed ,et millelt mootor p2rit. Enne seda vaatas petsalist mootori kinnitused ule ,et oleks originaalid ja mootori koodi.Ja peale seda andis mulle kollase Sedeli kus olid mingid numbrid peal ja viisin selle ARK t2dile ja sain uue tehnilise passi ,mis l2ks 19euri maksma. Ja aega l2ks max 15min, kuna l2ksin nii hilja sinna asju ajama.

  2. Auto kohta saab lugeda meie endi autode teemast. Autot saab näha Tallinnas, mustamäel, hetkel puudub ülevaatus, kindlustus olemas. Auto seisab juba pikemat aega kasutult maja ees, pole aega teha enam seda autot.

    Hinnaks 2500euri

  3. Nii remonditud mootor koos aga co paigast ära, tühikäigul jätab vahele ja küünlad on kahtlaselt liiga heleda vöi sinakad selline tunne ,et saab liiga vähe kätte. Bensiini surve peaks nagu korras olema kuna töötaval mootoril tuleb tagasivoolust ka bensiini välja ja kui tagasivoolu voolik kinni pigistada läheb mootori töö natuke paremaks aga mitte oluliselt. Ei saa aru milles viga vöib olla.

  4. Juhdmed vahetasin ära aga anduri jätsin vana, kui andur vigane peaks ta teisi silindreid ka mõiutama. Kas se anduriga juhe on nagu nuka andur, sest vändal on alla andur aga nukal ju eraldi ei ole ju andurit sellel mootoril või olen millegist valesti aru saanud.

  5. Mul oli kamm pihustite ümarguse pistikuga, keegi oli kunagi pooled juhtmed lahti lõikand ja otse ühendanud väga halvasti ja pistikus olevatel juhtmetel olid klemmid oksuteerunud. Aga kuuses silinder ikka ei tõõta, arvatavasti survet ei ole ja kas klap kõver või muu jama.

  6. Tere

    Mure siis selles ,et jubedalt läpatab täis ja sumbutist tuleb bensu haisu ja lõõb musta suitsu välja. Olen vahetanud kõik õhu torud,küünlad,lambda anduri aga asi paremaks ei lähe. Oskab keegi õelda milles võib viga olla.

  7. Vahetasin kolmanda silindri süütepooli ja auto liigub tunduvalt paremini ja töötab ühtlasemalt, oleks vaja veel esimesele silindrile süütepooli. Diagnost näitas ,et kolmas silinder töötas köige halvemini ja esimene ka just ei olnud kuigi hea.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus