Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

e30fan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    201
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis e30fan postitas

  1. Parem oleks kui moderaatorid ise valiks auto pilte...isegi ma ei tea kuidas oli eelmisel aastal ....

    aga praegu mingi jama....kui ei oska kalendrit teha siis ÄRA TEE!

    PÄsarix? mis see on? või kes see on? ja miks hind tõusis nii jÄrsku ülesse?.....pffff.....

    normaalne kalender oleks selline: kui iga kuu oleks kasutaja 1 pilt mitte 3-4 pilte... minu arvamus....

  2. Võtaks ka ühe kalendrit! :)

    Nii palju pilte , oli väga raske valida :)

    1. Eduard Otema 1

    2. jAXA13

    3. eigo 3

    4. Vitja Maltsenko 1 ( ikka minu auto ja paluks 15 aprill punaseks ja kirjutada et sünnipäev ! )

    5. Kaspar Kaabel 3

    6. urmas 1

    7. Roland Murru 2

    8. Reimo Ruubel 1

    9. Kristjan Püvi 1

    10. Lauri Laks

    11. Marek Hiis 3

    12. Ranno 4

    Olge tublid! :)

  3. Krt miks inimesed nii lollid?

    Vana keevitaja pani p6lema mu autot natukene...

    Siis autolukksepp pani terve radikat tosooli...

    Ja siis sul sellene jama...

    Las nad maksavad kinni selle eest !

    Jah olen nõus eirar'iga ... sõber kaotas võti ja LukuExpert firma tegi võtit luku järgi!

  4. seal on ju palju põlenud, pole ime kui aju kuuma sai. Uue aju võin 10 euriga müüa sulle.vähemalt 100 eurone prohmakas sellelt mehelt, mille ma nõuaks sisse sinuasemel.

    eix aga sa arvad et see ikka on aju probleem või mingi muu asi? kui diagnostikat teen siis näiteks näitab et ajuga mingi jama või näitab ainult mootorit?

  5. Aju tahmane pole?

    Proovi teist aju.. Saad teada kas juhtus ajus midagi.

    njah oli natukene tahmane...puhastasin aju täna märja salfetiga..nüüd on puhas...

    nii...aku oli h

    alvasti kinni keeratud...keerasin kinni lõpuni ja resultaat on selline :

    hommikul panin käima autot...sõitsin paar ringi...kõik on korras...muusikat ei kuulanud...

    aga õhtul läksin linna...linnas panin mootorit seisma...kuulasin muusikat mingi 10 minti..peale seda panin käima jälle..ja oli tunne et aku tühi..ja kohe põles aku tuli plokkis...ja siis 10 seki pärast hakkas normaalset mootor töötama...genekas hakkas vist töötama ...?!?

    - võib olla geneka viga üldse? kui aku on uus...ostsin eelmisel talvel :)

    Pilte ka :

    IMAG0379.jpg

    IMAG0381.jpg

  6. Aitäh Teile..aga need valged laigud ..ei tea mis see. on..äkki kunagi oli mingi kleeps või ikoon kleebitud...ja see krdi keevitaja pani seda plastikut valesti ja ütles mulle et midagi läks katki v6i ta kaotas seda ja sellepärast pani need suva kruvid sisse....aga proovin seda õigesti panna . Väga hea kui on targad inimesed siin foorumis kes võivad aidata :)

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus