Hüppa postitusse

lepa

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    703
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    30

Kõik, mis lepa postitas

  1. lepa

    M: E30 4.27 LSD differ

    Mul on müügiteemas 16" laiad plekid, heida pilk peale.
  2. Vahetaks nt ATS cup võu MIM, RH vastu, peavad olema 15", kuna omal korralikud rehvid olemas.
  3. Hetkel on 205 50. Mul madaldus ka all ja käivad taga vahest vastu, hea oleks vast 205 40 või 195 40/45.
  4. Rehvidega kannatab sõita ka suvel, segu suht kõva.
  5. lepa

    P: 2,5 L tõmbleb

    Seda et paloonist mitte ei pihustanud vaid kuses, surve maas.
  6. lepa

    P: 2,5 L tõmbleb

    On puhas ja olen ka teist proovinud.
  7. lepa

    P: 2,5 L tõmbleb

    Eederiga on juba ammu proovitud, aga on ikka selline imelik susin jh, ostan ühe värske pudeli ja proovin veel. Eelnev eeder oli seisnud umb 1,5 aastad, ei tea kas ära lahtunud.
  8. lepa

    P: 2,5 L tõmbleb

    Uuendame siis teemat Viga ikka olemas. Kuna kõike on juba proovitud/vahetatud, siis täna ikka uurisin kapoti alt ja vaatlesin, avastasin et kui töötab siis on sisselaske kolde juures susinad kuulda, just seal siibri kandis ja kui käega õrnalt kaasi anda siis läheb sisin suuremaks, kõik on nagu kontrollitud, voolikud on terved igaljuhul. Äkki teeb siiber seest seda sisinad?, see siibri seest kostub lihtsalt? Keegi võiks oma m20 kuulata, just kõrv sinna ligi panna et kas peab tegema? Aga aru ma ei saa miks selle teema algatas "helitehnik" kuigi tegelikult algatasin ju mina
  9. mul kõik neli 8,5 laiad, on ka müüa.
  10. Noh varsti saab juba suvevelgedeks. 240.-
  11. Kuidas sellega tänaval liigelda oleks, just hääle pärast ja üv ta kindlasti läbi ei lähe?
  12. lepa

    Viimased Kleebised saadaval!

    Minul ka siis käes. Väga kiire tegutsemine, tänud.
  13. ilma rehvideta 200 euri aga läheb vist kiireks, vaja osta korralikud võistlusrehvid ja teeks hinna koos rehvidega 235 euri ja ei tingi.
  14. veljed väga korralikud ja täiesti sirged, töö väga hästi tehtud. 58049964 hind 240 euri. http://www.auto24.ee...o.php?id=954002
  15. lepa

    mootori valik?

    uuem on olemas aga pole kiirem vana mootor väga timm, juppe ka sinna ostetud omajagu, häda on selles et lahjaks on jäänud, ära harjunud vist. präegu oleks siis saada 2,8 l 99a e46 automaati pealt täis komplektne mootor, kahe vanosega, selleg ka jama, et kes käima paneb, tal pidi tehase immo olema ja sellega igavaene jama??? on siin kedagi kes suudaks juhtmed ära ühendada nii et mootor laulaks nagu peab? seda raha ei saa nagunii tagasi mis sisse pandud, juba präegu http://www.auto24.ee/used/954002 kõvatajaid on küll väga palju. turbo mõte on juba iidamast saati aga pole sellega nii sinapeal, peab vist paar kuud netis elama et hakkaks seda taipama ja aru saama mida tellida/osta, seda ka ei taha nagu enamus ostabad juppe kalli raha eest kokku ja siis ei sobi jne. eks uurin kas keegi ühendaks 2,8l juhtmestiku ära ja vaatab siis mis saab.
  16. lepa

    mootori valik?

    kuidas siis on minekuga milline siis kiirem? 2,8 142kw nn stroker või 3,5 kindlasti kõige ökom tuleb 2,8 varjant, kas kõik 2,8 on vanosega? selle el. teema pidi jama olema panna?
  17. lepa

    mootori valik?

    ei osanud teist pealkirja panna plaanid siis sellised, et oma 2,5 125 kw hakkab pärast viit aastad sõitmist lahjaks jääma, mitte seda et ära hooratud aga ise ära harjunud. Mõelnud olen, et teha oma mootoris midagi, panna sisse m51b28 142kw võntvõll, uued saaled, uued rõngad, klapid uuesti soovelad, kergelt kaant ka portida, äkki ka midagi väljalaskes, kergem hooratas. Teine mõte on olnud osta komplektne 3,5 L, sellega ka oma jama kunagi ju ei tea mida ostad, kui oma motost teed siis tead et saab midagi ikka tehtud ka. Kumb siis oleks mõtekam ja väledam? Kes aru sai ja viitsib kaasa mõelda see aga lasku käia.
  18. lepa

    andurid?

    viimane postitus väga täpne ja arusaadav, tänud probleem selles, et puterdab tühikäigul nii soojalt kui ka külmalt, ostsin täna sinise anduri ära ja panen peale kui aega ja katsetan kas oli viga selles.
  19. lepa

    andurid?

    seal on 2 andurid ja niiiiii laisk ka ei ole et ei testiks nii et tõmban ära ja vaatan kummaga tseier nulli kukub......... seeee juba ammu tehtud ja ei tea kas on siis mingi jama ? aga kummagi juhtme eemaldamisel ei kukku tseier null krt sellest ka siis teema tegin et uurida misd andurid need on?
  20. lepa

    andurid?

    tänud, kuigi täpsed vastust ei saanud, aga uurin kuskilt.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus