Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Ummy325

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    164
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Postitused, mis Ummy325 postitas

  1. plaan oleks turbo installida autole..aga kui chip peale panna siis ei ole ju midagi näha...velgede kohapealt nii palju et minu veljed on sama mõõdug - 16" ja 9" laiad...rehv on sama 215, 40...nende kohta pole veel mendid midagi yelnud ja e30-el tõesti ei lubata yle 15"-i alla lykata...kirjade järgi....

    isetehtud pytt ei ole lubatud jah..??

    krt inimesed võixid aru saada et tuuning on autofänluse yks liikidest... :evil:

    siis oleks kergem

    :D

  2. Ma arvan, et kõik sõltub sellest mida sa teha tahad. Mina hakkasin näiteks omale korvistmeid ja trakse sisse panema siis käisin eelnevalt ARK's rääkimas, et selline plaan ja sellised istmed ning traksid. Õeldi, et topi sisse, tule näita ette ja ümberehitus loaga võid arvestada.

    Istmed on mul sees koos traksidega aga ARK's pole käinud, kuna Kuressaare ARK's on idioodid...

    hmm..selge..plaan oleks mootori võimsust tõsta algul ma arvan et umbes 30-40 protsenti..ja kõvasti tuuningut :D

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus