Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Postitused, mis ranzzz postitas

  1. tallinnast on raudselt tulemas juba mitu autot niiet nii mustades värvides pole ka mõtet asju näha. Mina arvan niimoodi et seda üritust planeeriti nii kaua et seal lihtsalt tuleb ära käia juba selle tripi pärast :D Pealegi elu on näidanud et seltskond ei pea olema rängalt suur vaid kvaliteetne selleks et garanteerida hea nv :) ning need kes tulemata jätavad peavad hiljem peeglisse vaatama ! :P

    Peace ning Laupäeval kell 11 näeme ... Raisk :D

  2. Andke andeks pole näinud ,et on keegi kirjutanud .. Aga sellised on veel saadaval 1tk- Klubi aadress on 1,50eur ja 1tk valge 1tk must-5x5 kotkas 2eur, 3 Reflektor 20x20 kleeps 5,5eur . Ajaa 1tk on vana .org lõpuga aadress 1eur

    Kui on suuremates kogustes kleepsu soove ,eks tuleb võtta uuesti tegemisse :)

  3. ma usun et kui sa need ( 7,52X3,53 ) andmed võtad ja mingisse tihendi poodi jalutad siis peaksid ka saama aga kui ma õieti mäletan siis neid sai balti autoosast kaa aga ma pead ei anna.

    Mina küll ei tea et nad ühekordsed oleks. Olen korduvalt nad lahti võtnud ja süsteemid endiselt toimivad nii nagu peavad.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus