Hüppa postitusse

SiilUdus

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    11
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    E30 324, e34 524

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja SiilUdus saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

2

Reputatsioon

  1. SiilUdus

    2.4td ei käivitu

    Milline relee see kaitsmekarbis pearelee on? Või kus see asub üldse? Ja kas keegi oskab leida mulle elektriskeemid äkki ,tahaks kontrollida millised juhtmed pumba pistikust milliste aju klemmide alla jooksevad ,et kas ikka kõik ühendused on olemas.
  2. SiilUdus

    2.4td ei käivitu

    Kallid fanatid ,mure jätkuvalt õhus ,olen kõik mehhanilised probleemid välistanud aga tekkis küsimus ühe musta karbi kohapealt,panen pildid ,mis oskate öelda mulle selle kohta ,kas võib seotud olla. Tegin katsetuse ,pumba küljes kuhu kinnitub kõrgsurve toru ,seal on sellised pikad klapid vedruga ,ühe keerasin maha ja andsin starterit ,kütust tuli ,panin klapi tagasi ei tulnud midagi. Vahetasin ka kütuse surve regulaator klappi. Võtsin ka suretus klapist klapi välja ,aga eelnevad juba olin 10 korda veendunud et see tõõtab aga siiski proovisin. Äkki on asi seotud kuidagi selle musta karbiga ,interneedumist loen et see ainult USA 6.5 td masinatel. Palun aidake kuidas oskate. Päikest🙂
  3. SiilUdus

    2.4td ei käivitu

    Muidu ma võtsin filtri vahelt ära ,panin läbipaistva vooliku ,ja imesin läbi tagasivoolu pumba täis ,paagi ja pumba vahele panin ka tagasivoolu klapi . Natuke raskelt tuleb küll paagist ,aga proovin täna siis kanku katusele panna ja lasen ise peale voolata. ,Iseenesest voolik on praegu täis ,kui käijama hakkan siis imeb pumpa sisse teatud koguse ja kui järgi jätan ,tuleb tagasi .
  4. SiilUdus

    2.4td ei käivitu

    Tere, olen omadega täitsa tupikus. mure järgmine: auto lakkas tõõtamast paar kuud tagasi. algul proovisin vahetada suretusklapi ära,panin suretusklapile otse voolu ,esialgne küll klõpsus aga vahetasin ikkagi . vaatasin üle kõik kaitsmed ja proovisin vahetada releesid. siis aga sai aku tühjaks ja lükkasin masina kuurialla. paar kuud remontisin kuuriall tagasilda ja mootorit ei näppinud . eile sai sild alla ,aku täis laetud ja hakkaski jama pihta. selgus et pihusti torust ei tule kütet. panin siis autole nõõri järgi ja proovisin tõmmata ,enne seda panin pumbale uue läbipaistva vooliku ,käsipumbaga kütusefiltri kopsikut mul pole. imesin siis läbi tagasivoolu pumbast õhu välja ,keerasin pihusti pealt ühe toru lahti ja hakkasin sikutama .teise käiguga põllupeal umbes kilomeeter maad ja pihusti juurest polnud isegi märg ,ühtki matsu ka ei lubanud. kirjutan nüüd asjad mida olen kõik juba katsetanud : vahetasin veelkord suretusklapi, vahetasin ajusid ,helistasin läbi pumba juhtmed ajuni (kõik korras), vahetasin ka väda anduri ,proovisin seda pistik küljes ja pistik lahti ,samuti külmkäivituse klapiga. lõpuks võtsin riiulilt teise tõõkorras pumba ja vahetasin ära aga ikka ei midagi muutunud... immot masinal ei ole ,kuigi on isepandud ukse lukustus süsteem puldist. olen täitsa hädas! sooviks ikka oorele jõuda!
  5. Mina olen suutnud endale luua sellise combo ,et igapäevaselt sõidan 524-jaga ,kui sellel miskit juhtub võtan kõrvalt teist värvi 524 ja garaažis nokitsen vaikselt 324,ning üks 82aasta kutsikas on ka projekti järjekorras😎
  6. SiilUdus

    O: käsipidur

    Tere, oleks tarvis trummel käsipiduri sisse juppi mis kinnitub trossi külge ja lükkab klotse laiali (expanding lock) 2x
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus