Hüppa postitusse

Folio13

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    20
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    318

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Folio13 saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Folio13

    M:Is Mootori kate ja sütepool.

    Mootorikate alles?
  2. Folio13

    Ülevaatuse teema

    Väga hulluks ikka lähevad oma asjadega. Mul FL ja passis on 14” Ja tundub et peab ajutiselt kuskilt teised veljed saama või sõidan kodukanti, seal peaks ikka läbi minema. Tuttav sai oma 17” ilusti läbi.. Peaks vist olema jah. Mul 90a fl passis 14
  3. Tervist, selline teema siis et läksin oma rulliga ülevaatusele ja sealt kohe õeldi et mul ei ole õiges mõõdus veljed all..ja nad ei hakka võtma.. Passis on 14 aga all mul 15. Kas tõesti pean ära vahetama ja olukord nii karmiks läinud..või oli keegi ebapädev seal. Kus ise käite oma rullidega Tallinnas?
  4. Terv, kuidas ja millega võiks poleeritud rantidega velgi hooldada? Tean, et korra kuus võiks poleerimispasta ja fiiberlapiga üle käia, aga mis pastat kasutada? Ehk oskab keegi miskit soovitada. :)
  5. Folio13

    Karteripõhi 1.8

    Tervist, juhtus väike õnnetus suutsin oma 1.8 mootori karteripõhja sodiks sõita..Ehk leidub kellegil uut? Auto a. 90.
  6. Folio13

    Lähitule klaasid

    Tundub küll jh.
  7. Folio13

    Lähitule klaasid

    Kust võiks osta lähitulede klaase? Parimat!
  8. Ega ei leidu seda taguukse liistu? Mõlema poole omasid? 316. 90

    23730796_1460794387303225_451115689_o.jpg

  9. Folio13

    E30 roolivõimu voolikud?

    Kirjutasin sulle postkasti.
  10. Tervist, ega kellegi pole ära müüa korralike roolivõimu voolikuid? Patimat
  11. Sellist asja koos sisuga või eraldi. Ehk leidub?

    20170910_164556.jpg

  12. Tere, kas keegi oskab soovitada sadulseppa / polsterdajat Tallinnas? Vbl keegi teab kes kuskil kodus teeb ja ei küsi elu hinda. Kõiksugu inf on teretulnud. Uurisin ise ka aga proffid küsivad 400 euri istme eest. Parimat.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus