Hüppa postitusse

xjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    23
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis xjan postitas

  1. Ostan kandilise musta õhukulumõõtja katte, võimalik et sobib ka mõne muu auto pealt, kandiline pistik siis kõik vast samad http://www.bmwe34.net/E34main/Maintenance/Engine/Data/AFM_picture.jpg xjan99@gmail.com
  2. Kas kellelgi on pakkuda korralikku pagasiruumi põhja pre-fl masinale? 41121924951 või 41121939421 xjan99@gmail.com 56561000
  3. Ostan BMW heli-võimendi, 65121375983 E30, E28, E24 ja E23 kasutati seda bmwfans.info järgi http://bmwfans.info/parts-catalog/65121375983
  4. xjan

    O: E30 juppe

    valgusti lüliti leitud
  5. xjan

    O: E30 juppe

    Kas kellelgi leidub ehk kindalaeka valgusti lülitit 61311386316
  6. Hella black-dest ka pildid. Juppideks võetud ja lasin need ultrahelis puhtaks. Peotäis reguleervardaid ka täiesti kasutatavad.
  7. xjan

    M: Varuosad

    tänud - jaa, ma plaanisin neid "varuosadeks", kuid täna arstisin ikkagi enda omad ära. Need ilmselt ei oleks sobinud ka jah.
  8. xjan

    M: Varuosad

    Pildilt ei saa aru hästi, polstrid on musta värvi?
  9. ORIGINAALID BONRATH ma arvan, ei ole miskit kirja aga tuvastanud pealt
  10. El.katuse osas ma enne ei julge pead anda kui selle lõplikult valmis ja toimima saan. Töömees venitab Lisan veidi pilte ka. Hallid istmed ei läinudki kasutusse - sain enda siinid toimima e. need igati korras mehaanikaga. Kõrvalistuja poolele vajab uut kangi ja siis uut polstrit. Seljatugi vist ka loksus - tüüpselt on üks L kõrv pooleks ja vaja keevitada.
  11. Funktsionaalset lugemisoskust ei saa kunagi liialt üle hinnata :). Kordan - kel huvi, siis kirjutab ja teeb omapoolse pakkumise, naljaninadele ma vastama ei hakka e. tee parem kohe kodutöö ära ja paku mõistlik hind :)
  12. Enda projekti(de)st hakkab varsti üle jääma. Kel huvi, siis kirjutab ja teeb omapoolse pakkumise, naljaninadele ma vastama ei hakka e. tee parem kohe kodutöö ära ja paku mõistlik hind :) - lisasin ka indikatsiooniks enda nägemuse. Asuvad kõik asjad Tallinnas, eelistatult tuled ise järgi. Cabriole spetsiifilisemalt: El. katuse juppe potentsiaalselt (mul mitmest kokku ehitatud, midagi jääb üle), küsi mida vaja ja ehk saab kaubale. Muud: Kliima retrofit tükke - see, mis puhub külma alt keskkonsoolist, moditud ahi, kompressor, keskkonsooli võre jne. Vajab ilmselgelt osavaid käsi, et toimima panna. MÜÜDUD: Monokojamehe süsteem koos mootoriga, ilmselt BONRATH tootjaks MÜÜDUD: Pre-FL Startec tagatuled. terved, mikropraod siiski veidi näha, kuid ei leki siiski vms. Kindlasti keskmisest paremas korras, kuid pole uued- vt. all pilte. MÜÜDUD: komplekt halle nahk sport esisitmeid, nahk kulunud, raamid-mehaanika OK aga vajavad siiski taastamist, all pilte. Hinnasoov 500 EUR MÜÜDUD: Lisaks veel 1 Cabrio iste, must nahk ja ka samasugune õnnetu, pigem sobib varuosadeks, kuigi poroloonid väga OK ja istmesoojendus ka sel. Hinnasoov 150 EUR MÜÜDUD: Wiessmann kõvakatus, diamond schwarz metallic. Tihendid küljel rabedad, muidu ilus - hinnasoov 500 EUR MÜÜDUD: AC Schnitzer küljepeeglid, diamond schwarz metallic - hinnasoov 750 EUR MÜÜDUD: Hella black esituled, 3 tk e. poolik komplekt, üks kaugtuli puudu, ühes lähitules oli vesi sees (tihend ?). Soovi korral kaasa ka üks poolik DEPO komplekt. FL
  13. Kerejuhtmestikku FL mudelilt? Mida komplektsem (armatuuri alused pistikud jne ka) seda parem, sh. koos relee-kaitsmekarbiga
  14. xjan

    O: E30 juppe

    Mulle võib pakkuda lisaks nt. Coupe/cabrio sportistmeid (riide-polstri osa suva, pigem vaja raame ja töötavat mehhanismi). OLEMAS: ka FL autolt juhtmestikku ja relee/kaitsmeplokki
  15. xjan

    O: E30 juppe

    OLEMAS: Lisaks vaja salongisoojenduse ahju, variantidena võib pakkuda ka kogu toimivat kondilahendust kuid pigem eelistaksin tavalist ilma AC-ta varianti isegi
  16. xjan

    O: E30 juppe

    Cabriole
  17. xjan

    O: E30 juppe

    Täiendan veidi nimekirja asjadega, mida vajaks: Kindalaegas, must ja korralik seest-väljast Esimene tuhatoos koos raami ning sigaretisüütajaga Tagumine tuhatoos, kaane ja sisu osa Esiuste (coupe/cabrio) uksepolstrid BC1 displei või kogu moodul Miski ajastukohane makk, soovitavalt orig. BMW E30 valikust Lisaks sportistme "kallutus"? funktsiooni kangi, kõrvalistuja istmele, punasega märgitud.
  18. xjan

    O: E30 juppe

    Vajaksin esimese hooga järmiseid vidinaid: * tuuleklaasi puhastajate hoovastik, võib pakkuda koos mootoriga + lisaks ka tuuleklaasi/puhastajate juurde käivad plastkatted kui on korralikud * diamond schwarz küljepeeglid, elektrilised, vasak ja parem. Mida ilusamad/värskemad värvilt ja komplektsemad seda parem, ei tahaks värvima hakata esimese hooga * OLEMAS: Hella black kaugtuli, vasak (FL)
  19. Udutulede lüliti ja vasakpoolne tagatule sisu (pirnide kinnituse paneel) huvitab. xjan99@gmail.com ja 56561000 - kirjuta/helista kui pakkuda need
  20. Ostan E30 istmesoojenduse lülitid keskkonsooli. 56561000, xjan99@gmail.com
  21. Ostaks või laenaks kuni enda tellimus kohal E30 318IS/M3 tagasilla küljest summutikinnituse kronsasid. Kiire... 56561000
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus