Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

RaulA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    219
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Postitused, mis RaulA postitas

  1. Selge nüüd saad kuiva jalaga ringi vurada ja ei pea kumpareid kandma kogusaeg..... :P Aga mis kunde poolest saab :roll:

    Hääletab kena neid ja väljas sajab elu padukas :twisted: Pead ilmselt sülle võtma 8)

    kenad neiud ei hääleta...

    [size=7]kui nad vähegi lahke anniga on... :P[/size]

  2. se on minu ehitatud golf 1 se on mu sõbra oma seal on e30 tagasild koos taga põhjaga käigukasti koda ja 1,8 77kw väga hea mootor kuna see mu enda vana mootor see auto on ikka vägev asi :twisted: esi silla tala on tehtud karp rauast e30 elekter on peal e30 sisu :D prägu on ta minu gaarasis sest rooli süsteem on pooleli

    Kas autot ehitasid emakeele tunni ajal? Enne järgmist postitust tutvu natuke õigekirjaga.

  3. kui piisavalt kahtlane oled, otsitakse läbi..

    milles ma peaks kahtlane olema??? valet värvi aluspesu ehk??? EP on üks suur nali suurelt osalt. need kadettid ongi kõige hullemad. nojah. meiesugused "bemmimehed" kiusasid väikest poissi koolis taga. kahju. ja nüüd poetakse sinuse vormi taha peitu.

    mul õnneks või kahjuks enda isikukood peas. sammuti ka lubade number, passi nr ja 2 pangaarvenumbrit. ja seda ainult selle pärast, et endal on mugavam. kuid kui tihedalt ei kasuta, siis kipuvad ära unuma.

  4. Jah on küll õigus. Piirivalve ja toll võivad sinuga sama pulli teha.

    aga kas ei ole mitte nii, et PÕHJENDAMATULT e ilma kindla paragraafi(õigekiri longab vist) toeta ei tohi nad midagi puutuda. mina saadan küll üle jala, kui keegi lihtsalt võtab kätte ja hakkab mu autot pahupidi pöörama. pärast otse loomulkult laseks samamoodi kokku lappida(nagu tehakse tollis - kakkusid laiali, pane tagasi sinna kust võtsid)

    täpselt samamoodi ei tohi inimest põhjendamatult kongi visata. isegi mitte pooleks tunniks.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus