Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Paap

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    101
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Postitused, mis Paap postitas

  1. 9 tundi tagasi, siim69 ütles:

    Sattusin Raplasse ja käisin vaatamas:

    http://www.auto24.ee/used/2322980

     

    Kui müüki tuli paar päeva varem,siis telefonis oli jutt,et "tagatiivakaared vahetada ja muu timm"!

    Mul oli isegi summa kaasas mis oleksin olnud nõus selle eest maksma.....aga jah:

    kõigil keredetailidel vähemal või rohkemal määral roosteuss kallal aga tagaluugi sisemine serv,vasakpoolsete uste alumised ääred olematud,samuti tagapõll ja stange läbi mädand,tagatiivakaarte kohta ei ole midagi öelda-neid polnud.

     

    Tsiteeri

    Kas sul auto24 pilte ei näita?

    Pildil näha ju, et esitiib, uksed, tagatiib, põll, stange läbi mädanenud. Millest järeldasid, et mõni koht võiks korralik olla?

    85415797.jpg

     

  2. 8/8/2016 kell 16:04, Hannes325 ütles:

    Tänan pakkumast.

    Kardan, et selle auto mitmekesine ajalugu on sellele oma jälje jätnud ja see "lisavarustus" (angel eyes, kleepsu mootorikate, läti stanged jne) tõmbavad minu silmis pigem hinda maha. Hoolimata kõigest eelnevast, võib tegu olla täiesti korraliku autoga aga mina otsin pisut originaalilähedasemat.

     

     

     

    • Meeldib 2
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus