Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

kkeskyla

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    33
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Postitused, mis kkeskyla postitas

  1. Tere!

     

    Probleem nimelt selles, et tõin endale väljamaalt E30, mida läksin ARKi arvele võtma.

    Sain otsuse, et auto ei vasta nõuetele, kuna all ei ole need rehvid, mida tehas ette näeb (all olid 185/65 R14)

    Ning anti list n-ö "õigetest" suurustest:

    195/65 R14

    200/60 R356

    175/70 R14

    205/55 R15

     

    Käisin ka United Motorsist küsimas, et äkki nad oskavad aidata. Ei osanud.

     

    Minu küsimus seisneb nimelt selles, et ega kellegil velgedele peal mõnda vastavat mõõtu talvekaid ei vedele, kes juhuslikult Tallinna kandis elab? Äkki saaks paariks tunniks rehve laenata, pärast koos paari sikspäkiga tagasi tuua .. Sain autoga kolm ringi rehve kaasa ja ei näe mõtet veel neljandat osta.

     

    Aitäh.

  2. Jõuluüllatuseks sain selle, et keegi pidas vajalikuks üritada mulle pagassi sisse murda, ehk kruvikaga on luku keeled nii ära lõhutud, et võti lukku enam ei keera. Olin pannud pagassi eraldi võtmest lukku, mistõttu kesklukust seda ka enam lahti ei saa. Äkki on kellegil pakkuda mõnd mehhanismi koos võtmega?

     

    Autoks '89 FL 318.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus