Hüppa postitusse

Gerda

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    78
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Gerda postitas

  1. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    tagasipanek lihtsam ju
  2. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    nii, saime lõpuks! muidu nii alumine kui ka ülemine olid kinni, aga nüüd sai rust blaster + kaks meest korda mööda kangutades tehtud. aga kindlasti tuleb veel selliseid polte, niiet teie pakutud nipid jäävad kindlasti tagavaraks. tänud!
  3. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    kus töökojas see viie euriga tehakse? mina selliseid siiani pole näinud
  4. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    jah, see minu paha alguses. mul parandati, seega parandasin siin ka ära. ja minu jaoks on mõtet, sest töökojad küsivad raha liiga palju. ise tehtud, tasuta tehtud.
  5. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    see uus polt tuleb sinna saada keevitamisega siis?
  6. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    aga tule, keera seda polti ja saad näha,kuidas seda mitte lahti saada tänud asjaliku soovituse eest, proovin nii.
  7. Gerda

    Nippe poldi lahti saamiseks?

    mul on tegemist siis nende poltidega, millega differ sillatala küljes on (differ vaja auto alt kätte saada, seisab mul pukkide peal, palju ruumi ei ole), 19mm. sellele see tavaline 20 eurine gaasipõleti peale ei hakka? finants on siinkohal suur küsimus, ehk tahaks saada võimalikult koduste vahenditega hakkama. töökotta viimine on kõige viimane variant, kui miski muu ei aita.
  8. Kas kellelgi on mingeid häid nippe anda, kuidas tõrksast poldist jagu saada? Polt nii kõvasti kinni, et siiani pole miski aidanud. Proovitud on toksata teda haamriga, kasutasin WD-40 ja mingit sellist asja, mis külmutab selle koha hetkeks ära, et siis peaks olema lihtsam lahti saada. Proovitud sai ka nii, et panna pikendus otsa, et oleks lihtsam keerata. Kõiki võimalikke asju, mida ma tean, on proovitud. Ehk on kellelgi midagi pakkuda, mida veel proovinud pole? See raskesti ligipääsetavas kohas ka ja mainin ka selle ära, et keevitamine ei ole võimalik.
  9. Gerda

    318 differ

    kui pakkuda on miskit, oleks hea. kui saad ülekanded selgeks tehtud, võiksid PM mulle nende kohta
  10. Gerda

    318 differ

    mulle bemmi foorumis öeldi, et typ 168 3.45 ülekanne ei sobi e30le. samas mingid graafikud netist otsides räägivad, et kõik typ 168 peaks sobima. oskab keegi nõu anda, mis siis õige on?
  11. Gerda

    318 differ

    olen seal maal, et võtaksin juba teiste ülekannetega ka, kui kuskil miskit leidub
  12. Huvi oleks liituda ka. Sõltub, mis maksma läheb ja kas ikka auto korralikult sõitma selleks ajaks saab
  13. Kas kellelgi on juhuslikult vedelemas BMW E36 318 kütusepumba pistikut? Pakkumised postkasti palun.
  14. Gerda

    M: E30 sedaan juppideks

    Aga mis seis näidikute plokiga on? Töötab? Saadaval?
  15. Gerda

    318 differ

    kas 4.10 ülekandega pole?
  16. Gerda

    318 differ

    Tere! Kas kellelgi on pakkuda tavalist korras lahtist difrit kuskil üle? typ 168 4.10 ülekandega
  17. Gerda

    M: E30 sedaan juppideks

    kas differ on saadaval? ja mis hinnaga?
  18. Tere! Oleks huvi üürida Tallinnas garaaži, mis mahutaks vähemalt kahte autot. Kellegil midagi pakkuda?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus