Hüppa postitusse

kaleptik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kasutaja kaleptik saavutused

Uustulnuk

Uustulnuk (1/14)

  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. Soov on teha järjekordne projektikas endale ning selleks sooviksin osta e30'mne. Auto võib olla kellelgi väljas pikalt seisnud ning roostet ma ei karda ( mõni läbiv koht võib olla ) kuid paberid peavad olemas olema, mootori olemasolek pole niivõrd oluline, salong võiks enamasti komplektne olla aga pole ka hullu kui on mingi pisike detail puudu või katkine, klaasid terved, lükates või tõmmates võiks ikkagi veereda, hetkel ei oskagi kohe nii öelda mis võiks veel olla. Vahetuseks pakun e36 320i 110kw non-vanos(hetkel puudub kindl. ja üv), millel olen möödunud suvel keretööd teinud, veermikus paljud jupid vahetatud, mootori ja kkasti õlid vahetatud. Kellel on midagi pakkuda mulle ja soovib vahetada siis kiri PS'i ning räägin oma autost lähemalt ning jõuame kokkuleppele hinna ning muudes asjades.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus