Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

cobra

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    267
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

Postitused, mis cobra postitas

  1. 7 tundi tagasi, Tomstah ütles:

    Kui soov, siis saab alati maanteeametis auto ette näidata, mootorivahetuse registreerida ja korras. 20 minutit ja sümboolne riigilõiv. Ise seda teinud palju kordi ja M50B25 saab üldiselt probleemivabalt arvele. Valgel oli lihtsalt Ålandi passis 2.0-na registreeritud ja võeti Eestis arvele nende andmete järgi. Muidu keskmises ülevaatuspunktis tõenäoliselt M50B25-l ja M50B20-l väliselt vahet ei tehta (sisselaske kollektori torude läbimõõdu kerge erinevus).

     

    Kui ma lähen mootori vahetust regama, siis kas nad vaatavad ise ploki pealt seda mootori koodi? Või ütlen ise, mis mootor on (veel parem kui ütleksin et ilma katita)

  2. mina ei ole saanud oma lambdat tööle, nii kui järgi ühendan, siis sõites poob ja puterdab, proovitud kahte lambdat. hetkel lahti ühendatud ja toimib nagu vaja. Mul on lahtikäinud õhulugeja ka, äkki sellest.

    • Meeldib 1
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus