Hüppa postitusse

Valdman

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    97
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Valdman postitas

  1. Kas keegi on kunagi eenaldanud katuseluugi raami ja oskaks anda nippe, kuidas esimene osa lahti saada.
  2. Valdman

    ARK

    Mulle ütlesid üv tüübid sedasi, et pane mootor peale, mine lase üv punktis norm mõõta ja siis mine nõita arkis, et sul teine mootor. Kuna kui hakkad ümber ehitusega tegelema, siis nussivad iga võimaliku asjaga.
  3. Valdman

    Katuseluuk lekib

    Kas kellegil on mingeid kogemusi katuseluugi tihendiga, et kuidas see tihedaks saada, kas mingi teine tihend sobib sinna või siis mingi ehitus tihend liimiga?
  4. Valdman

    Pagasnik lekib

    kuidas ma luuki allapoole lasen?
  5. Valdman

    Pagasnik lekib

    Sest luugi peal on näha, et tihend ei puuduta seda ja pestes tuleb sealt vesi. Tuled peavad väga hästi.
  6. Valdman

    Pagasnik lekib

    Kas kellegil kogemusi selle hoova liigutamisega sissepoole, et kas seda painutada v kuidagi.
  7. Valdman

    Kellabloki remont

    Kas diisli kelladest trükk plaat sobib ka?
  8. Valdman

    Kellabloki remont

    Kas keegi tegeleb näidikute remondiga, tahomeeter ja ökomeeter ei tööta. Testitud, et signaal jõuab ilusti kohale
  9. Mul neid kassetikaid kaks tükki
  10. Kas keegi oskaks anda juhiseid et kuidas seda ise teha. Sooviks panna need bavaria c iii raadiosse.
  11. Valdman

    M:Sedaani liistud

    Müüa sedaani liistud, osad on kõverad aga paljud on ka sirged. Veel ühed esituled, millel lähitule reflektorid läbi põlenud, kaugtuled korras.
  12. Valdman

    Lae pehmendus

    Ostan laepolstri alla käivat pehmendust
  13. Kas keegi nendega kokku puutund ja oskab midagi öelda?
  14. Ma panin selle lapi kohad ehitus liimi täis
  15. Selline mure, et kojamehe mootori juurest jookseb vihmavesi tuppa, altpoolt vaadates on tegu mingisuguse liitekohaga. Äkki kellegil mingeid soovitusi kuidas remontida.
  16. Valdman

    Katuseluugi tihend

    Milline see renn on, mul nagu pole miskit renni laadset.
  17. Kuidas lahendada vana tihendi probleem. Kas peab uue ostma või saab sinna asemele midagi muud ka panna, mis töötab sama hästi, aga ei ole nii kallis?
  18. Sai pandud mootor e30 kerele ja tinutatud juhtmestik ümber netist leitud skeemi järgi, aga sädet ei ole, kahtlustan, et aju ei luba kuidagi, kuna bena pump ei tulnud ka starterit andes järgi.
  19. Valdman

    O:e36 is püksid

    ostan e36 is sumbuti pükse.
  20. Seega blokikaanest tuleb soe vesi ja ühendab ülemise toruga?
  21. Siis ma ei tea, mis ma valesti tegin, enda meelest ohutasin küll nii, et näidik näitas normi
  22. Kui see tagurpidi, siis ei käi ju vedelik ringi, siis jääb blokikaas kuivale
  23. Panin need valesti ja bokikaas läks kohe kõveraks, kui mootor natuke käis
  24. Valdman

    M42 juhe

    ma eeldan, et see annab voolu kaitsmekarpi, või kuidas e36-es kaitsmekarp voolu saab?
  25. Valdman

    M42 juhe

    On küll pidev, aga e30-nes ei oska seda kuhugi panna.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus