Hüppa postitusse

eesnahkhiir

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    119
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis eesnahkhiir postitas

  1. ah ära aja udu. aga ma vbl tuleks kui teaks kuhu ja millal tulla. kui see on lihtsalt 1 tallinna kruiis ,siis ei viitsi. juua tahaks ka.
  2. ma tuleks ka suurele kogunemisele ehk.......... aga kui mul on kole auto kas ma siis võin ka tulla?
  3. a ma leidsin e30 repair manuali pdfina. pildid on sitavõitu aga tekst õnneks inglisekeelne. http://btjunkie.org/torrent/bmw-e30-repair-manual-v7-pdf/4486ae701378bcff7067d0b6a8798f6b31e8f4a4fe05 samas ega tast eriti abi ka pole.
  4. saarema viin on hullem kui mära piss,saare õlu pole ka parem. joodavat alkoholi saaremaal pole.
  5. mängimisega on sedamoodi,et enne peaks ikka kinos ja pargis jalutamas ka käima.
  6. mõlemal päeval on kindlasti sigahea kalailm. pealegi tohib 11 juba haugi ka siseveekogudel kotti toppida. igatpidi on kehv. ja ma olen vaesest perekonnast. kui suured vene poisid mind kinni ei hoia,siis mulle sobiks ühtmoodi vähe ükskõik milline päev. aga huvi pärast ikka korra tuleks ja vaataks,kas minu autost sitemat on kellelgi.
  7. ma tuleks võibolla ka aga te hakkate kiusama ja narrima ,et auto ei läigi ja on sopane ja spinningud on pagassis ja et on tuunimata jne.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus