Hüppa postitusse

3r1k

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    10
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

549 profiili vaatamist

Kasutaja 3r1k saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. 3r1k

    M: E30 mootorid ja osad

    Pre juppe vaja
  2. 3r1k

    M: varuosad

    Spoiler alles?
  3. Pre sedaanile esipõlle lisa, tagastange, kindalaegast
  4. 3r1k

    M: E30 mootorid ja osad

    M20 terviku hind ? Pre tagatuled ja tagastange, esipõlle lisa ja kindalaegast
  5. On aeg oma rullikale 2.5 141kw peale panna, seega pakkuge mootoreid koge krempliga ja siis veel E34 karterit, E36 mootorikäppasid, E21 või E30 ix pidurivõimendit,E28 535 mootoripatju ja gardaani E30 324td pealt. Mida lähemal Tallinnale, seda parem!
  6. 3r1k

    M: preface E30 324 juppideks

    Kardaani hind ?
  7. 3r1k

    M20B20 mootori vahetus

    asukohaks oleks eelistatud tallinn/harjumaa. vajadusel olen ise ka abis. ja kui miskit mootorit ei leia siis läheb lihtsalt samasugune mootor uuesti vahele
  8. 3r1k

    M: Mootor m52b25

    mootor allles ?
  9. Tervitus, olen nyyd uus siin foorumis ja olen saanud omale sõbra vana rullika. Kahjuks ise ei jaga veel nendest pfl ja fl miskit. Aga tegu on siis passi järgi 1.8 universaal aga hetkel peal 2.0 95 ja oleks soov siis kas 2.5 125 v 141 peale panna. Aga kuna omal puudub koht kus seda teha siis kas keegi tahaks lisaraha teenida ? Ja kindlasti võib ka mootorit pakkuda. Hetkel peal olev mootor on ....... Ette tänades. Erik
  10. 3r1k

    e30 2.0 95kw

    Tervist, kas keegi saaks mingi mõistliku hinna eest vahetada 2.0 95kw mootori 2.5 125kw/141kw vastu ? Ja mis hinna eest ? Pole endal paraku kohta kus seda teha. Ja hetkel võib pakkuda ka veel mootorit 125/141 kogu krempliga. Asukoht võiks olla harjumaal.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus