Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Postitused, mis TrvP postitas

  1. Sass, ära jama... Mul naine viimasel ajal tihti küsib, et "kunas siis sul auto valmis saab".... Ma siis selle peale öelnud, et noh, tagasild korras, rihmavahetus + sellega juurdekuuluva vahetus sai tehtud... Pumbal tihendid vahetatud ja paika aetud, sain äsja turbo ka vahetatud... Varsti hakkab valmis saama (vaja pool tehnikast üle käia + keretööd - seda ma muidugi ei maini)  :D

  2. Müüsid selle rulli maha? Või hetkel veel müügis? Igatahes loodame, et saab taas väärt omaniku. 

     

    Mul rull 1 aasta olnud ja valmis saamise osas väga väga pikk maa veel minna... Üks on kindel, igav ei hakka ja iga kilomeeter on sõidurõõm. Sellist asja ei ole kordagi olnud, et "ahh, ei viitsi sõitta".  :BMW:

    • Meeldib 1
  3. Krt, mul e30 ei lähe ka vist niipalju välja. Küsimus, kunas pusasid uueks hooajaks tellib ja kas disaini muudab? Varsti märts käes ja mõnda t-särki ning pusa kevadeks vaja.

    • Meeldib 2
  4. Esimene ja ainukene e30 sai soetatud veebruar 2014, enda vanuseks 23 a, masinaks 324TD Touring mõne tehasepoolse lisaga. e30 soovisin endale 13 a vanuselt, kui onul oli e30 kupee ning maja ees seisis naabri vanamehe e30 kupee. Sai kunagi vanamehelt uuritud, kas enda masinat müüb. Ütles, et sõidab sellega surmani. Vana ongi siiani sellega kulgenud ehk siis 11 a (seni, kuni ma teda tean). e30 on ka esimene täitsa enda nimel olev masin, varasemalt uuemate bemaritega kulgenud (e46 ja e60).

     

    Naabrimehe ja minu e30 kõrvuti:

    .

    20140622_131346.jpg

    • Meeldib 3
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus